Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek a félénkebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek a félénkebb, visszahúzódó vagy a magabiztosabb, határozottabb lányok jönnek be? Miért?

Figyelt kérdés

Csak egy kérdés. Mi vonz titeket abban, ha valaki határozott és mi, ha valaki visszahúzódó? Számotokra melyik a vonzóbb?


KORT is légyszíves!



2016. jún. 19. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:

félénkebb, visszahúzódó.


Én is többnyire ilyen vagyok.


23.

2016. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

23 vagyok

Én szeretem ha lány határozott és tudja mit akar.

Legyen tűzről pattant.

2016. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másokkal szemben félénkebb, visszahúzódó, kapcsolatban nem árt, ha magabiztosabb, határozottabb, és moskosul perverz a leányzó. :]


F25-30

2016. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amelyikbe szerelmes vagyok.
2016. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legyen magabiztos, legyen önbizalma. Ne legyen félénk, de ne legyen olyan domináns, hogy ő hordja a nadrágot. Valahol az arany középút tetszik.
2016. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki magabiztos és határozott, még lehet félénk a megnyilvánulása mondjuk idegen társaságban vagy szokatlan szituációkban. Szerintem ez a kettő összeegyeztethető, bár nem túl jellemző ilyen formában.


A félénkebb, visszahúzódó lányok azért vonzanak, mert valahogy őszintébbek, mint a nagyszájú egoista társaik. Általában nem veszekednek hanem megbeszélik a problémákat, bár van amikor átfordul a dolog a ló túl oldalára, amikor meg úgy kell kihúzni belőle, hogy mi van.

Ha valaki magabiztos és határozott, ő valószínűleg nagy eséllyel képes önállóan felelős döntéseket hozni. Egyedül lehet hagyni nyugodtan az ilyen jellemű nőket. A váratlan helyzeteket is megoldják általában és nem futnak egyből segítségért.


Igazából saját maga miatt mindegyik típus bejön, csak tudni kell, hogy ez mivel jár :)

26F

2016. jún. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a félénk nőkkel ugyanolyan rossz tapasztalataim vannak, mint a nagyszájúakkal. A visszahúzódó lányok általában sunyibbak, pár napig/hétig nem is szólnak a problémáról, érlelik magukban, aztán egyszer kitörnek, mint a Vezúv. Kulturáltan megbeszélni bármit velük sem igen lehet, mert ők sem kompromisszumkészebbek, mint az extrovertált társaik.
2016. jún. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak a magabiztos, határozott.

Mellém vezető kell, egy legalább annyira határozott személyiség, mint én. Keveset beszél, nem vihog, nem égeti le magát, nem a társaság központja, nem népszerű, kicsit rejtélyes, nem sokat mutat magából, de mindig tudja mit akar, jó a humora, vág az esze, nem lehet átverni, nem egy naív kislány, hanem igazi nő.

Az ártatlan kis félénk lánykákkal nem tudok mit kezdeni... Szexuálisan nem izgat ha minden miattam történik, és mindent nekem kell megtennem ahhoz hogy történjen valami.

2016. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!