Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szórakozóhely vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szórakozóhely vagy program Budapesten ahol 40-es nőkkel ismerkedhetnék 29 éves pasiként?

Figyelt kérdés
Mindíg bejöttek nekem a nálam idősebb nők.

2016. jún. 19. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Öregek otthona? :)

Vicceltem. A 40- es elvált csajok szeretnek színházba járni, kirándulni, utazni....ne discok környékén keresgélj.

2016. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

A kérdés ki írása helyesen:

Van olyan szórakozóhely Bp-ten ahol 40-es nőket dughatnék elölről-hátulról ingyen és bérmentve mert nem kívánok udvarolni és úgy érzem ez a korosztály bevállalós,alázatos érzelmek nélküli és hálás ha valaki telerakja őket?


Legyünk már őszinték! Ismerkednék pffff....

2016. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71% neked valami nagy baj van a fejedben.
2016. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hallgatlak?
2016. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3-Csak úgy szólok: itt több 71%_

os van ám.


A hiba az ön készülékében van!

2016. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a a másik 71- essel vannak gondok...😎
2016. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 71%-os akire gondoltok, pont azt írta le ami nekem is egyből eszembe jutott a kérdés olvasásakor.
2016. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2 Tetszik a stílusod.

Naná, hogy kérdező 29-évesen majd oltárhoz akar vezetni egy 40-es nőt...

Fel sem vállalja az utcán!

-Valószínűbb amit a 2-írt.


Amùgy társkeresőn akad ilyen kérdező, csak a stabil életüket nem szinesítik csupán kizárólag kufircolással.

2016. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!