Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki vagy csak kihasznal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak kihasznal?

Figyelt kérdés
Egy honapja megismerkedtem egy helyes 26 eves fiuval. Napi szinten beszelunk telefonon, eddig csak haromszor tudtunk talalkozni. Nagyon jol erzem magam vele. Az utolso randink utan telefonon elmondta, hogy kezd tobbet erezni irantam a baratsagnal. Masnap mondta, hogy depresszios es hullamokban tör rá, es ugy erzi nincs ertelme az eletenek nincsenek celjai csak az teszi boldogga ha kimehet a termeszetbe kirandulni. Csak a zene es az en tarsasagom kábitja el idonkent, de nem tud megszabadulni a multbeli sebeitol. Ezen nagyon elszomorodtam. Akkor tolem nem is akar semmit? Kabitasra hasznal? Mit tehetek? Nagyon sokat foglalkozik velem torodik velem, kedves de ezek a szavak...:( Szerintetek?

2016. jún. 20. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Kihasznál. Ez tipikus szöveg, amivel megsajnáltatja magát, elér egy szánalomszexet és meglép.


Na jó, ez nem biztos, de kedves leányismerőseim már sokszor futottak ilyenbe bele, s ritka volt, hogy VALÓBAN egy kedves, szerény fiút ismertek volna meg, aki három alkalom után beleszeret az adott nőbe és amúgy is néha depressziós, amin csak az adott nő társasága és a természet, a nyugalom segíthet. Ez olyan tipikus. Tényleg, filmes.

2016. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy beteg farok! Menekülj!
2016. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak unatkozik és nincsenek céljai, ezeknek szokott ennyire fájni az élet.
2016. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást.
2016. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a furcsa hogy neha meg tervez h a jovoben ezt csinaljuk meg azt. Utana irja hogy semmihez sincs kedve. Viszont egyik randin en voltam a lehangolt mert osszegyult par problemam es olyan jol megvigasztalt. Szeretnem viszonozni. De nem tudom, nem szeretnek beleszeretni ha o nem szeret belem
2016. jún. 20. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, veled jólérzi magát. Te is jól érzed magad vele. Ebből még bármi lehet. Lehet megkompolyodik majd.

Ha meg link marad, csak észreveszed, és lelépsz időben.

Egy esélyt mindenki érdemel.

Az itteni sok iriogy baromra meg ne hallgass.

2016. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én azt gondolom,hogy egy 26 éves férfi,nem kezd el ilyen szöveget nyomni 3x ri találkozás alkalmával,hogy kezd többet érezni stb. Ha így is lenne,nem mondaná :-) Mivel mondta és még azért tett is hozzá dolgokat,azt gondolom kissé próbál rád hatni érzelmileg (nincs értelme az életnék pl),és pont az ilyen kis naívok be is veszik,mint te.(boccs,ha nem,de szerintem így van,mivel sajnálod) Ne sajnáld,ha akarsz tőle valamit,légy határozottabb és kérdezz rá mit is akar tőled,és ne engedd,hogy altasson ilyen szöveggel! Ha kezedbe veszed a dolgokat,bármi kialakulhat még :-) 28/N
2016. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexet akarta egy kicsit megsürgetni, de nemvirágot vett, hanem elővette a sajnáltatós szöveget (depis vagyok, csak veled jó, stb.) mert ez ingyen van, a virág meg pénzbe kerül.
2016. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!