Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan borotválkozzak ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan borotválkozzak ott lent, hogy ne pattogjon ki, ne szúrjon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy többször próbáltam gyantázni vagy epilálni, de nekem az nem megy.


Leborotválom akkor először szép, de másnapra (vagy estére, attól függ mikor csinálom) kipattog, piros lesz és elég érzékeny, nagyon zavaró és nem túl szép látvány.

Hiába kenem, annyi mindent próbáltam már.


Egyáltalán szőrnövekedéssel megegyező irányban, hogy lehet leborotválni? nekem le se viszi úgy, pedig normális borotvát használok! borostás lesz.. ellentétessel meg irritáció jön elő..


Pasik, akik a csupaszt szeretik, nagyon zavaró tud lenni?!


2016. jún. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne borotváld le teljesen csak vágd nagyon nagyon rövidre. A hatas kb ugyanaz De nem fogsz szenvedni.
2016. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz.
2016. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyu, a szőr nem gáz, csak ne legyen erdő, én is csak rövidre szoktam vágni. win-win
2016. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó minőségű borotva.

Ne hagyd nagyra nőlni, gyakrabban borotváld.

Minél kevesebbszer húzod a borotvát annál kevésbé fogja irritálni a bőrt.

Növekedési iránnyal ellentétesen ne borotváld.

2016. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Epillálás miért nem volt jó? Én azt tudom ajánlani.

az elején nekem is eléggé kikészítette a bőrömet, de a 4.-5. alkalomtól már nem. Azért szeretem egyébként, mert "kiritkítja" a szőrt, tehát ha folyamatosan karbantartod, egyszerre csak pár szőrszálat kell leszedned.

Amúgy meg egyéb esetben én is a kozmetikust ajánlom, gyantával 2 perc alatt leszedi és ha folyamatosan jársz, szintén egyre kevésbé lesz irritáló a bőrödnek.

2016. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!