Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok értékelnétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok értékelnétek ezt a pasiban vagy nem? Ha el is utasítanátok jó pont lenne hogy élőben próbálkozott?

Figyelt kérdés
Amikor a pasi személyesen mondja el neked az érzéseit nem sms-ben, nem neten keresztül. Ismeritek egymást és amikor beszélgetnétek pl. ezt mondaná:Figyelj xy nagyon kedvellek és régóta tetszel nekem. Lehet köztünk több barátságnál?
2016. jún. 21. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát élőben inkább próbálkozz be. Próbáld megcsókolni vagy ilyesmi, mert beszélni róla élőben kicsit kínos, mert ha meg is beszélitek utána ki mozdul rá kire? Írásban viszont könnyebb kezelni a helyzetet akár tetszik az illető akár nem, mert vagy elutasítja az ember vagy egy randit megbeszél írásban. Élőben sincs gond, de inkább próbáld megfogni a kezét vagy megcsókolni vagy jelezni hogy tetszik stb és meglátod mi lesz,de sztem nem kell vallomás előtte. Legalábbis nekem nem kellene.
2016. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ez úgy néz ki hogy ha nincs esélyed akkor szívesebben koptatnak le nem élőben....ha bejössz nekik akkor szívesebben cuppannak rád élőben
2016. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na a második megfogta a lényeget. Első voltam. :D
2016. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó pont. Én ilyesmit nem SMS-ben szeretnék hallani. Nyilván az elutasítás mindkét félnek kínosabb élőben, de ehhez fel kell nőni. Ha viszont kölcsönös az érzelem, akkor sokkal romantikusabb élőben, és jobb emlék is lesz, mint egy SMS.


Az meg hogy ki mozdul rá kire, nem mindegy, ha kölcsönös az érzelem? Ráadásul épp egy SMS után lehet kérdés, hogy akkor a következő randin megcsókolhatod-e, vagy nem? Ha élőben megkérdezed, és igent mond, akkor szerintem rögtön megsimíthatod a kezét, és ha nem húzza el, akkor megfogod. Elváláskor meg csókot kezdeményezhetsz, időt hagyva, hogy elhúzódjon, ha nem akarja.


Nekem a párom randin kérdezte meg, hogy járnék-e vele komolyan. Nem tudom miért, de vezetés közben kérdezte meg, így nyilván a kormányt fogta, és az útra figyelt akkor. Utána valóban úgy tűnt nem tudja, hogyan lépjen tovább, ezért mielőtt elváltunk volna, én kérdeztem meg, hogy megcsókolhatom-e. Nem volt benne semmi kínos.

2016. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt most úgy írod, mintha olyan érdekességet és világra szóló hihetetlenséget, ritkaságot jelentene ez az egész mintha soha, de soha nem történt volna meg még ilyen eddig az emberiség történelme során.


Felvilágosítalak: ez az alap, hogy így viselkedjen valaki!

2016. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen szerelmi vallomások írásban és élőben is elég kínosak. Ha régóta ismeritek egymást, ha nem. Én jobban örülnék neki, ha nem az érzelmeivel támadna le- mert végülis, ehhez én mit tudok szólni? Ha korábban még nem gondoltam rá úgy, ő élőben azonnali választ vár, ha azt mondom, átgondolnám, akkor azt nyilván visszautasításnak veszi, az ilyesmit meg szerintem egyébként sem írásban ildomos megbeszélni. Szerintem sokkal de sokkal célravezetőbb nem lerohanni az érzésekkel és a direkt kérdéssel, inkább csak randira hívni, vagy úgy egyébként is egyértelműen viselkedni. Az nem annyira direkt, a visszautasítás is kevésbé kellemetlen és a végkimenetel is pontosan ugyanaz.

Természetesen miután már a jeget megtörtétek, érdemes ezt kerek-perec megdumálni, de én nagyon nem örülnék neki, ha egy barátom ezzel állna elém.


Ettől függetlenül persze értékelném, hogy volt mersze a szemembe nézni és elmondani, ha vissza is utasítom, akkor is kevésbé keményen, mint mondjuk írásban tenném- mint mondtam, szerintem az ilyesmit nem írásban kell megbeszélni.

2016. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kínos nincs benne. Én értékelem az ilyesfajta őszinteséget és egyenességet.
2016. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy értékelném. Ez bátorságra is vall. Így korrekt. Sms-ben is lehet, ha máshogy nem megy, ha kedvelem, ezen már nem múlik, de személyesen hatásosabb.
2016. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!