Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Még soha nem volt ilyen

Figyelt kérdés
A barátnőm 22 és még szűz, le akarok vele feküdni, egy éve vagyunk együtt. Még szó szerint semmi nem volt a csókon kívül. Viszont nem tudom, hogy hogyan kell viselkedni az ágyban egy olyan lánnyal aki még nem volt pasival. 23F

2016. jún. 22. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Szegény lány... :/ előre sajnálom.

Mi az hogy nem tudod hogy kell viselkedni vele??? Nekem az első is ugyanolyan jó volt mint a századik + két szűz barátnőm volt eddig, és sosem okozott problémát. Te pedig már nyilván nem vagy szűz ha nem írtad oda... és még sem tudod mit csinálj vele?

2016. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne dugd be neki még, félni fog és be fog feszülni. Nyald ki, akár egy csuprot, aztán megint, aztán ujjazd is, miközben nyalod és mikor elélvezett, feküdj rá, csókolgasd és mintha véletlenül belé csúsznál.

Ideális esetben annyira el lesz lazulva és annyira nedves lesz, hogy elfelejt majd megijedni is...

2016. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Egy éve vagytok együtt, és még szűz?? AZIGEN!
2016. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as

Nem tudom, miért vagy így meglepődve. Sztem egy szűz lánynak kortól függetlenül nehéz lépés lehet ez.

2016. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, értem ezt, de amíg nem volt meg, addig szerintem nem párkapcsolatról beszélünk,én legalábbis akivel együtt vagyok, azzal le is fekszem. EZ egyelőre max valami kialakulóban lévő dolog, vagy udvarlási fázis, a szűz lányoknál ez érthető ha sokáig elhúzódik.
2016. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Én ebben nem hiszek. Létezhet párkapcsolat szex nélkül is. sőt, nem is azt írta a kérdező, hogy nincs szex, csak a lefekvés része nem volt meg. Gondolom egy év alatt azért csak megismerték ár egymás genitáliáit.


A dugás pszichésen okoz gondot a szűz lányoknak. Ezt egyszer tudja odaadni, ráadásul tele vannak tévképzetekkel a terhességről, mert spermás kéztől széktől kádtól is terhesek lehetnek szerintük.


Ráadásul 1 év még nem is olyan sok idő. Én elég sok barátnőmről 1 év után tudtam meg, tanultam meg fontos dolgokat. Egy szűz lányban nagyon lassan alakulhat ki a kellő bizalom. Az 1 év kicsit sem furcsa sztem.

2016. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Deflohelp ***** válasza:

Hasonló kérdésre írtam már választ és az talán oldani fogja a gátlásaitokat. Megtalálod, ha a Szexualitás főkategória keresőjébe beírod:

szüzesség elvesztésével

2016. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hasonló kérdésre írtál már választ, semmit nem jelent a kérdezőnek, kedves Deflohelp. Minden ember a saját kérdését (és az arra érkező választ) tartja csak mérvadónak, mert mindenkinek a saját problémája a legsúlyosabb, legégetőbb. Senkit sem érdekel hogy aznap már kismilliónyian feltették ugyanazt a kérdést, mert az mind másról, másik emberről szól. Nem RÓLAM.

Hogy a kérdésre válaszoljak, szvsz keress mást, kérdező. Tudom, ezt kívánod most a legkevésbé hallani, de minél előbb megteszed, annál jobb. Minden ember más, és minden emberrel máshogy illünk össze. Van, aki vonz egy kicsit, van, aki hidegen hagy, van aki taszít. És van, aki az első pillanattól kezdve belénk ivódik, elönti minden porcikánkat, bájitalt fecskendez az ereinkbe, és nem hagy minket lélegezni, csak ha mellette vagyunk. De ez még mindig nem elég, ha ezt csak az egyik fél érzi.

Mindegy, nem ragozom. A mondandóm lényege az, hogy ha egy év alatt nem tudtad elvenni az eszét, ha nem olvadt még le róla a bugyi, akkor semmi keresnivalótok egymás mellett. Szép volt, jó volt, tanultatok egymástól, köszönitek.

2016. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deflohelp ***** válasza:

"hogyan kell viselkedni az ágyban egy olyan lánnyal aki még nem volt pasival" - pontosan ez szerepel a megadott válaszban (csak a kérdés volt hasonló).

Azért nem másoltam be ide, mert túl alaposra (hosszúra) sikerült, másrészt fontosak a többi hozzászólások is.

Akit igazán érdekel, az úgyis elolvassa, akinek nem fontos, annak nem rabolom a türelmét.

2016. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!