Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez nagy nagyon régi meg hosszú történet. Van egy fiú, akit kb. 5 évvel ezelőtt ismertem meg . Minden évben valamilyen módon osszetalalkozunk újra kezdődik minden. A pirulos, mosolygós szemezes, egy kicsi beszelgetes

2016. jún. 23. 10:16
 1/10 A kérdező kommentje:
De ha én nem lépek úgy érzem most se fog semmi sem osszejonni. Szerintetek tovább küldjem a jeleket vagy inkább odemenjek és elhivjam valahová? Ő mindig csendesebb, felénk típus volt . (20, lany)
2016. jún. 23. 10:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem utóbbi, mert láthatóan így nem haladtok sehova sem.
2016. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha találkozotok húzd le a sliccét, vedd elő a farkát és tedd boldoggá
2016. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék könnyű predanak sem tűnni... de vajon nem ijesztem el ja elhivom? Vagy valamilyen módon hivassam le magam? Fogalmam sincs, nagyon tanácstalan vagyok :(
2016. jún. 23. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne lerohand, hanem csak megkérd...

mondjuk egy közös programra hívhatod...


23F

2016. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Blade Bone ***** válasza:
Ez tényleg hosszú volt. :D Szerintem amúgy hívd el, mert 5 év alatt sem lépett, ezután sem fog, hacsak te nem fogod. :)
2016. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos fogalmam sincs hogyan. Félek, hogy elijesztem
2016. jún. 23. 14:00
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
Áá ugyan, :) hiszen ő is néz téged, megvan ami kell, csak neked bátrabbnak kell most egy picit lenned. Menj oda legközelebb, és kérdezd meg, van e valami oka annak, hogy már több éve néz téged, mert ha esetleg igen, szívesen megismernéd. :)
2016. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást.. van 1 közös ismerősünk . Úgy megkerdeznem tőle hogy van valami szándéka velem, de olyan furának tunik
2016. jún. 23. 15:03
 10/10 Blade Bone ***** válasza:
Mások furább ürügyekkel is ismerkednek. :)
2016. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!