Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem elvezemta csókolózást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elvezemta csókolózást? Akkor nem is szeretem a lányt?

Figyelt kérdés

Nemrégen veszitettem el a szüzességem. Elottr csókolóztam azt is egyszer-kétszer. En a csóknál nem érzek semmi különöset... Mitől van ez? Vagy ott inkabb az érzelmeknek kellene jbban működni? De akkor ehet nem is tartom igazinak a lányt?


Mas van igy vele? 22/F


2016. jún. 23. 18:46
 1/9 anonim válasza:

Lehet, hogy új még neked ez az egész, csak meg kell, hogy barátkozz vele. Az én kapcsolatom elején is ilyen volt, de ha ráérzel és tényleg szereted az illetőt(!) akkor élvezni fogod.

17/L

2016. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
Azt mégis, hogy?:D Nekem az első csókom gondolatától 12 évvel később is mered a dákó.. pedig konkrétan semmi nem volt a lányka és köztem, szimpla nyári tábor... fura hatással van rám a nyár. :D
2016. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

October .. *-*

Szerintem valami nem okés, valamit érezned kellene, és élvezned is, hisz azért van... :D

2016. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó de mondd mar el akkor hogy mire érzel rá ilyenkor?


En az első csóknál nem is csinaltam semmit xD csak a lany csókolt. A harmadiknal jottem bele inkább.


De én nem nagyon értem a lényeget ezek szerint... Megprobalnatok elmagyarázni?


Kedves masodik. Lehet neked maga a helyzet volt izgalmas hogy megtörtént. Nem maga az érintkezés. Vagy nemtudom...

2016. jún. 23. 18:54
 5/9 October15 ***** válasza:
Hogy, hogy nem csináltál semmit?:D Mein gott.. Had ne kelljen felidéznem azt a tábort pls.. beszakadt a körmöm úgyhogy a bal kezem most használhatatlan.. XD
2016. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úgy hogy csak a lany a számra csókolt 😄 én meg szo szerint nem csinaltam semmit csak mintha puszoltam volna 😄


Csak a csaj annyira "ramcuppant" hogy nagyon nem is tudtam volna mit csinálni 😄


Idézd mar fel a taborit 😄

2016. jún. 23. 19:00
 7/9 A kérdező kommentje:

De amugy a körülmények is közrejatszhatnak szerintem. Lehet ne volt túlzott érdekes, izgalmas a körülmény... Vagy nem tudom.


Mert titeket mennyire izgat a csók? Mihez fogható?

2016. jún. 23. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:

De ha nem érzed / érted, akkor elmagyarázni nem lehet... Eleve neked " illet volna " ;)


Nálam legalábbis úgy van, hogy ha csak meglátom, már vágyom rá.. Hozzá akarok érni m1 hogyan.. Ott a szája és hopp megtalálja az enyém...

Imádom, ha csókol .. Imádom csókolni, persze változatosság van benne , de egy sima szájra puszijától is, megnyugszom, elmosolyodom, boldog leszek, bizsergek és akarom még... Adott esetben fel is izgat teljesen.. :D

Szeintem ilyennek kellne lennie másoknál is .. :D

2016. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó csak én elsőnek csókoltam még akkor xD a lany neg mar a csókban tapasztaltabb volt.


Utána volt, hogy szexetunk is, az se volt egy nagy szám.


Szopni nem szopott még le, de ugy érzem az lenne a legjobb az egészben.


Miert érzem azt hogy a szopás lenne a legjobb a szexben? Csak azert mert meg nem próbáltam es kuvancsisag hajt?

2016. jún. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!