Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibeszélte a barátainak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibeszélte a barátainak az együttlétünket?

Figyelt kérdés

Egy ideje a szakításon gondolkodom mivel a párom egyáltalán nem tisztel, azon a téren, hogy kibeszélte a szexuális együttlétünket.

A munkatársai a múltkor rám mutogattal...hogy ő az jót nevettek rajtam... a barátainak is mindent elmondott...0

Mivel nekem párom az első, az első alkalmunkat is elmondta nekik.

Egy éve vagyunk együtt és nagyon sokat vártam arra, hogy valakivel úgy is együtt legyek.

Párommal is 8 hónapig vártunk...

Úgy érzem ha most ilyen később is bármit elmondhat másoknak.

Igaz szeretem de lehet szakítanom kellene.

Vagy járna neki még egy esély?

21L



2016. jún. 24. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez nem lenne olyan gáz, hogy elmond ezt-azt, kérdés, mit és milyen stílusban mondott el, ha aztán rád mutogatnak meg nevetnek rajtad az illetők.
2016. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Egy talpig úriembernek mindig jár egy esély.
2016. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nem jár új esély ,ez egy tipikus hiba a lányoknál hogy félnek kilépni egy kapcsolatból pedig ennyi idősen még könnyen újrakezdhetik mégse tezik hanem lassan de hathatósan szenvednek...
2016. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

te nem mondtál erről semmit senkinek?


egyébként én értem, hogy rosszul esik, de hogy mit, vagy milyen hangnemben/stílusban mondta az nem elhanyagolható.

ha csak szimplán elmondta...hát szerintem nekem az összes, (3,a harmadik most is tart) megosztott ezt azt a barátaival.sőt,teljesen biztos.

azt azért ne hidd, hogyha mással jössz össze, ő semmit sem mond majd el. erre kicsi az esély.

2016. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem rögtön emiatt még ne szakíts vele. Inkább beszéld meg vele, hogy ez neked kellemetlen, rosszul esik, és többé kéred szépen, hogy ne tegye. Aztán ha ennek ellenére is dumál össze-vissza, akkor lépj akaratod szerint. Ha nagyon nem tudod ezt elfogadni, akkor szakíts.
2016. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt csak te tudhatod, hogy tôled ezért jár-e még esély vagy sem. Ha úgy érzed, hogy meg tudjátok ezt beszélni, és utána meg tudnál még benne ugyanúgy bízni, és nem maradna benned tüske, akkor lehet adni a dolognak még egy esélyt. Ellenkezô esetben meg valszeg azzal jársz jól, ha szakítasz.
2016. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, hogy kinek mit mond el? Őszintén? Férfiak vagyunk az isten szerelmére. Ha meg nem volt sikere a nőknél előtted, akkor miért ne beszélje ki? A férfiak szeretnek egymást közt beszélgetni ilyenekről. Nézzél már filmet, nem sokban különbözik a valóság. Ha ezért meg kirakod, hát hülye vagy. Esküszöm.
2016. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!