Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két fiúval beszélgetek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiúval beszélgetek. Egyikőjük a múltból, a másik srác pedig még ismeretlen. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Készülök ki külföldre dolgozni,és ahová megyek, egy ottani ismerős által megtudta egy srác ezt,és felvette velem a kapcsolatot fb-n.

Egy két hete már beszélgetünk ... Nem igazán tetszik a stílusa, de mégis valamiért úgy gondolom,h rendes srác ő,csak türelem kell hozzá. Eleinte ténylegesen amit mondtam is neki,h szívesen találkozok kint vele,de mostanra már nem is tudom...A rosszat látja minden szavamban ,már így neten keresztül,és ez nem tetszik...


Közben a napokban írt egy srác,akivel legutóbb 2 éve beszéltem. Akkor nem jutottunk el randiig,mert én húztam az időt...bizonytalan voltam,de közben szimpatikus volt,aztán hirtelen félbeszakadt,és nem beszéltünk..

Most azzal az indokkal írt,h még mindig szeretne engem megismerni ,és sajnálja,hogy nem volt kitartó. Ő sem az a csendes típus, van önbizalma is (ahogy én vettem ki) , de mégis tudja ,hol a határ...

Beszélgetek vele,és érdekel is... volt egy olyan megjegyzése,h én IS egy olyan lány vagyok,aki neki szimpatikus , de van neki több ilyen is... Ez furán hangzott ,h így kijelentette ,de hát nem tudom...



Azt tervezem,hogy a múltbéli sráccal találkozni szeretnék,ha külföldről hazajöttem, de közben megyek ki,és ott lesz ez a másik srác...és bár egyikőjük sem a barátom,és nem tartozom magyarázattal,de úgy érzem,hogy ez nem fair velük....

A kint élő srác kérdezte,h van-e barátom,de nem is volt,és akkor még nem is jelentkezett a másik srác..


Nem tudom ...

Szerintetek ez még belefér? Mert nem tartozom egyikőjüknek sem magyarázattal..


2016. jún. 25. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be az első srác igazán,akkor ne szédítsd és adj esélyt a másodiknak.
2016. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond az egésszel,hogy ez a kint élő srác már az elejétől kezdve félreérthetett..mert az egy dolog,h találkozok vele,de nem azért h össze is jöjjünk,hanem barátilag..És most meg már nem tudom,hogyan fordítsam vissza..
2016. jún. 25. 01:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen tánc.
2016. jún. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!