Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 75c mekkorának számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 75c mekkorának számít?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom vissza, hoy szép nagyok, meg minden, de nekem picinek tűnnek. Mondjuk az alkatomat nézve nem azok, de mégse tartom őket akkora számnak. Inkább szeretnék d-s lenni. Ti mit gondoltok?


18/l



2016. jún. 27. 07:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a melledet nézzük akkor normál. Ha pici vagy akkor nagy, ha meg nagy vagy akkor kicsi. Írj magasságot, súlyt ism szerintem jól nézhetsz ki.
2016. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes lenne!
2016. jún. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 CptTomato ***** válasza:
30%

Tényleg függ attól hogy amúgy milyen testen viseled :)

De így első hangzásra biztos szépek főleg hogy fiatal vagy még.

Személyes véleményem szerint a nagyobb mell jobb mell, de minden mellet meg kell becsülni. :) Ha nagyobbat szeretnél akkor fontold meg hogy sok ember nem szereti a szilikon ciciket(nekem nincs bajom velük ..nagyon fincsik), valamint okozhat hátfájdalmakat alvási nehézségeket.

2016. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az pont tökéletesen a markomba elfér:) Összképbe, nagyon függ a magasságtól, alaktól. Teljesen mást mutat egy 160 centis vékony nőnél, mint egy 180 centis teltebb nőnél. Szerintem, külön semmit nem lehet nézni.
2016. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jol írtad, az alakodtol függ. Ha van hozza egy nagy hátad, akkor kevésbbé mutatós. De "c" kosár az mar jónak számít. Az átlag az b.
2016. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
156 cm magas vagyok és 45 kg. :)
2016. jún. 27. 07:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Troll vagy
2016. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Te tényleg annyira egyszerű vagy, hogy nem vagy képes megnézni egy csomó másik lányt és összehasonlítani magad velük, vagy csak ennyire kétségbeesetten vágysz a figyelemre?
2016. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2016. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
És ez mitől felnőtt párkapcsolatok
2016. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!