Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen nőt választanátok magatok mellé?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha egy nevet írnátok. Egy film vagy sorozatbeli karakter nevét, akiért a színésznő külseje és a megírt karaktere alapján odavagytok/elfogadnátok barátnőtöknek.

2016. jún. 28. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Cersei Lannister
2016. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Skins-ből Caddie.


23/F

2016. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam rajzfilmeket nézni, de nekem most egy rajzfilmbeli karakter jutott eszembe hirtelen, "aki" nem más, mint Pocahontas. Belsőre nem tudom, hogy milyen a megírt karaktere.


Ha filmből/sorozatból kéne választani, akkor talán Caroline Forbes a vámpírnaplókból, mert szeretem a talpra esett nőket.

2016. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs, egy nevet nem tudok :D


Myka Bering - Warehouse 13

Dr. Samantha Carter - Csillagkapu (inkább a személyisége miatt)

Amy Santiago - Brooklyn 99


Esetleg:

Annika Hansen (Hétkilenced) - Star Trek Voyager

Rosa Diaz - Brooklyn 99

Miranda Feigelsteen - Rejtélyek kalandorai

2016. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmilyent, tök jól megvagyok egyedül :-P
2016. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Dán lányban alakított szerepében Alicia Vikander.

Az élet habzsolva jó című filmbeli szerepében Shailene Woodley.


Na aki ilyen nő valójában is, mint ők a szerepeikben, az tökéletes feleség lesz.

2016. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. "A kém aki szerett engem" címü filmböl Barbara Bach külsejét és filmbeli karakterét...Illetve a "Tündér Lala" címü mesefilmböl az "Írisz királynő" karakterét Irina Alfjorova alakításában...Mindkét hölgy és filmbeli karakter maga a megtestesült "tökéletes nő" a számomra...
2016. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj, kihagytam Kate Beckettet a Castleből, ès a Mömax-reklámos csajt (külsőleg) :D


4. voltam

2016. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mystique. Vele sosem lehet unalmas a szex:D
2016. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy csodálatos elme című filmből a főszereplő felesége. Normális volt, korrekt, intelligens és kitartott a bajban is.
2016. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!