Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam jó döntésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabenor kérdése:

Hogy bírjam jó döntésre?

Figyelt kérdés
A történet csak annyi ,hogy van egy koleganőm,aki február elején bevallotta nekem,hogy vonzódik hozzám és egyre jobban szeret,viszont ő férjnél van és van egy 20 hónapos kisfiúk,akkor februárban tartottuk a kapcsolatot,mikor hó végén egy üzenetváltásba beleolvasott a férje,és ő egyből kimagyarázta annyival ,hogy zaklató vagyok,onnantól mostanáig nem beszéltem vele semmibe néztem amennyire tudtam csak sajnos én is megszerettem és rossz volt így mellette dolgozni időközben én felmondtam és ő került a helyemre és nekem kellet betanítanom amit nem kellett volna,mert már nagyrészt sikerült kivernem a fejemből ,de jött a betanítás és újra egymásra találtunk,most még közelebbi viszonyra mint előtte ,amikor csak tud telefon,folyamatosan hiányzok neki,meg le is feküdtünk amit februárban egyáltalán nem is akart,de most megtörtént,szerintetek mi tévő legyek

2016. jún. 28. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

:D milyen döntésre akarod bírni? hogy váljon el azokután, hogy még a férjénél is letagadott? :D


még az állásod is otthagytad miatta, lehetne benned némi tartás!

2016. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem értelek.

Évek óta egy férjezett nő szeretője vagyok és messze ez a legjobb kapcsolatom eddig.

Én kapom a csinos nőt, a szexéhes nőt, a kedvességet, a bújást és azt, hogy minden percet élvez.

A csekkeket, a vidd le a szemetet, hajtsd le a deszkát, miért nézed azt a nőt, most fáj a fejem, tedd le a koszos lábad, menj el a gyerekért,stb. élvezeteket pedig meghagyom a férjnek.

Hogy mi a francért nem ezt akarja mindenki, el nem tudom képzelni.

2016. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!