Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretne valami komolyabbat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne valami komolyabbat is vagy csak szex?

Figyelt kérdés

16/L 20/F

szeretne találkozni msn en mindig rám ir dicséri a külsöm de nagyon sokat beszél a szexről(amibe végülis általában bele megyek)szoktunk játszani gépen egymással (msn-en) "tétben"ilyen kis dolgokba de ö szereti ha szexuális témában van!

kérlek most ne oltogatásokkal válaszoljatok hanem normálisan.

Előre is köszönöm.


2010. ápr. 13. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ez szinte állandó téma nála,szerintem nem valószínű,hogy komolyabbat is szeretne Tőled.
2010. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se...
2010. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy legalább egy évet vársz a szexszel.
2010. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem akar toled semmi komolyat, csak lehet bejosz neki es azt probalgatja hogy vajon olyan kis konnyuveru csajszi vagy hogy hamar az agyba onthet... sztem de ad konnyen magad es akkor meg fog bolondulni erted.. a pasik mar csak ilyenek, hajtja oket a vadasz oszton, es ha egy csajt nem kaphatnak meg azert barmit megtesznek... es ez igaz
2010. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thurston ***** válasza:
Ki kell ábrándítsak mindenkit. Ebből még egyáltalán nem válik egyértelművé, hogy csak szexet akarna. Igazából a kérdésre nem is lehet válaszolni.
2010. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!