Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkahelyemen. Egy soron vagyunk. Szeretném elcsábítani, de nem tudom, hogy fogjak hozzá. Kicsit zárkózott típus és velem keveset beszél, de ezt betudtam annak, hogy még nem ismer hiszen nem rég kezdtem dolgozni. Én próbáltam vele beszélni, szemezni, de valamiért kerüli a tekintetem. Pedig szeretném megfogni. Értelmes válaszokat, tanácsokat kérek. Oltogatók kerüljenek .

2016. jún. 28. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol dolgoztok? Hátha én is ott.:)
2016. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha kerüli a tekinteted, akkor beszélgetned kell vele...

de lehet rámenős és közölheted vele, hogy ha ráér valamikor, akkor találkozhattok munkán kívül is...

vagy "véletlen" arra van dolgod amerre megy haza...

amikor próbáltál vele beszélni az, hogy sült el?


23F

2016. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat,ha beszélni próbálok vele akkor azért el tudunk beszélgetni. Viszont nem gyakran hoz fel ő beszédtémát. Nem szeretnék túl nyomulósnak tünni,ezért nem tudom mihez kezdjek. Lehet,azért kerüli a tekintetem mert félénk?
2016. jún. 28. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:

leírás alapján eléggé félénk és zárkózott...

mi az ami megfogott benne?


23F

2016. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!