Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
A parommal neha napjan (2 honapban ha 1x) szoktunk estenkent fuvezni. Persze azt is finoman csak, minthw valakinek a szesztol lenne a fejeben es jol erezne magat. Kb. ilyen szinten. Mindig azt mondtuk, h mindig csak kettesbe fogunk neki a dolognak. Kulon nem. Viszont az unokatesom baratja jartasabb ebbena dologban napi szinten es a baratom ha valami csaladi rendezveny van, akkor elvonul vele... Gondolhatjatok h miert.. En ezt egy szintig toleralom, de ha mar igy hetkoznapokban is "csak ugy" beivodik csaladi rendezvenyekbe vagy azert mert epp keznel van, az nalam mar nem jatszik... mi tegyek? legyszi csak olyan mondjon velemenyt aki nem iteli el ezt a dolgot olyan kemeny szinten! :/
2016. júl. 4. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk ne drogozzatok??? Nem kemény szinten ítélem el, szimplán csak gyáva és beteg dolognak tartom, hogy valaki ebbe menekül ahelyett, hogy megoldaná a valódi problémáit.
2016. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt is meglehet úgy oldani, mint bármi hasonló problémát. Kinyitod a szád és megmondod neki. Arról volt szó, hogy együtt füveztek, ne mászkáljon el mással, mert neked rosszul esik, vagy ha elmegy, akkor vigyen magával.
2016. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát próbálom elképzelni a helyzetet, bár én eléggé elítélem ezt a dolgot. Meg lehetne próbálni rájönni, hogy mi okozza ezt nála, mért van erre szüksége és megoldani az alapproblémát. Lehet szakítani is. El is lehet küldeni szakemberhez is. A helyedben én azt mondanám, hogy ha nem képes kontrollálni a fű utáni vágyát, akkor teljesen szokjon le. Ha a megbeszéléseteket semmibe veszi, akkor itt a vége. Oldja meg vagy kérjen segítséget, de ez így nem mehet tovább.
2016. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

figyeld 1.! 2 havonta HA 1x van... aki alkoholt issza minden hetvegen az sem jobb ugyh... megbeszeltuk! ;) :)

nekem nem az a baj h engem nem hiv, isten ments mert nekem nem hianyzik, vahy h en is szeretnek... egyszeruen nem akarom h surubben nyomja! az szamomra sem elfogadhato es reszemrol is elitelendo!

2016. júl. 4. 14:39
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
"legyszi csak olyan mondjon velemenyt aki nem iteli el ezt a dolgot olyan kemeny szinten! :/" Szóval akkor csak az írjon, aki olyat ír, amit te szívesen olvasnál. Értem én, így aztán lehet tanulni a válaszokból. És mi lenne, ha mondjuk leszoknátok a füvezésről? Gondolom, szoktál beszélgetni is a barátoddal, akkor beszéljétek meg ezt a problémát is, kérdezd meg tőle, hogy miért nem tartja magát a megállapodásotokhoz.
2016. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"aki alkoholt issza minden hetvegen az sem jobb ugyh... megbeszeltuk!"


Egyetértek. Nem jobb az sem. Pont ugyanilyen önpusztító hülyeség.

2016. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aki erti annak koszonom! en sem vagyok erre raszokva, abszolut nem hianyzik. olyan mint masnak a szesz csak en 2 havonta ha 1x ralalkozok vele az mar valami... de o ha talalkozik az uncsitesom pasijvalal akkor puff
2016. júl. 4. 14:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem h olyan mondjon velemenyt aki nem azt fogja papolni h drogosok, meg h elb@sszatok az eleteteket stb oktato szovegeket amikkel alapbol tisztaban vagyok! :D ennyi a lenyege amit kiakartam hozni abbol a mondatbol, szoval... :)
2016. júl. 4. 14:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd hogy többet füvezzen.
2016. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha alapból tisztában vagy vele hogy ártalmas, és ennek ellenére csinálod, akkor mit vársz? A fű, tabletta, pia stb. soha, semmilyen mennyiségben nem jó, mert kis mennyiségben is kárt csinál. Egyébként annyira szeretem mikor valaki (elvileg) tisztában van a dologgal, mégis kiveri a hisztit hogy csak az írjon aki megérti. Magyarul drogosok írjanak csak? Tőlük milyen tanácsot vársz? Az meg sem fordult a fejedben hogy teljesen leszokj amíg nem késő, ha a barátod nem akar akkor meg hagyd ott, mert nem fog sokáig élni ha rákap arra a vacakra. Tudom hogy nem ilyen választ vársz, de eldönteheted mi a jobb: tudatosan rossz tanácsokat kérni és utána tévhitekkel nyugtatni magad, vagy szembe nézni a tényekkel és megállítani magad a lejtőn amíg még vissza lehet fordulni. Nyugodtan lepontozhatsz, de uncsi hogy mindig jön utána a sírás rívás hogy miért velem történt, miért nem segített senki stb., közben pedig a jó tanácsot és az észérveket 10-ből 9 meg sem hallgatja. Akkor meg minek kér segítséget?
2016. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!