Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Nehéz lenne rendesen megfogalmazni mert úgy gondolatban tudom, hogy jól esne de a valóságban mégsem. Egyszerűen azt érzem, hogy manapság sokkal könnyebb szexet kapni mint egy őszintén szerető, szerethető, baráságos, kedves lányt és egy nagy ölelést. Amikor szakítottunk a volt barátnőmmel, akkor hiányzott de most csak úgy vagyok vele, hogy biztosan jólnesne de nagyon nem akárkitől. Csak a mindenkori szerelmemmel tudnék elképzelni rendes szeretkezést. Igazából néhány őszinte mosoly és egy nagy ölelés sokat segítene. Gondolom ez gáz, hogy 26 évesen ígybgondolkodom... ?
2016. júl. 5. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy gáz, tök jó lenne, ha több ilyen pasi lenne :)
2016. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek nagy többsége is így van ezzel ( a normálisabbak), hogy nem akárkivel feküdnének le. Kell ahhoz is egyfajta bizalom.

Ettől te még kívánod a szexet...csak nem mindegy kivel.

2016. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem sokan így vannak ezzel...mármint ha épp szar a kedvük, akkor nem a szexen jár az agyuk...


23F

2016. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem az en is igy vagyok most
2016. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
De cserélnék veled... Eltűnne minden párkapcsolattal kapcsolatos fájdalmam...
2016. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gáz. Én is csak azzal kívánom az együttlétet, akivel érzelmileg is olyan kapcsolatban állok. Számomra az egyéjszakás kalandok nem játszanak. Ha bele is mennék egy ilyenbe az biztos, hogy nem tudnám élvezni. Szerintem is teljes mértékben így van ez rendjén.

22/L

2016. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Én is így vagyok most vele. Egy ölelés, a másik arcának a megsimogatása...egy csók sokkal többet jelentene most a szexnél. Persze nem akárkitől..

2016. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hozzáállásod van. :)

Nekem is jobban hiányzik annak az illetőnek az ölelése, az illata, a Szavai akit szeretek. A szex az csak szex. Voltam olyan szerencsés, hogy elszalasztottam olyasvalakivel akit szeretek, es eddig mindig csak olyanokkal csináltam akikbe nem voltam szerelmes. Lehet kedveltem őket, de az ő érintésük égész más. Nem tölt el boldogsággal, eufórikus érzéssel.

A szerelem tényleg olyan mint egy drog.

2016. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Itt azt írod, hogy le van zsírozva egy szexkapcsolat valami nővel. Akkor most ez mi? :)

2016. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kamuzik itt mindenki össze vissza, azt hiszi ha így állítja be magát majd jön a csajoktól a privi áradat.
2016. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!