Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha interneten keresztül megismerek meg egy pasit már az első nap szexi vagy intimebb képet kér és ha nem küldök neki akkor lelép?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert hülyékkel ismerkedsz. :)
2016. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek többnyire mindenkinél bepróbálkoznak. Nem kell túl nagy figyelmet fordítani rájuk.
2016. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy lelépnek. Nekik csak szexkapcsolat kell.
2016. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg élőben jártam úgy, hogy táncolok, egy sráccal, ő le akar fektetni, én nem megyek bele, és erre ribinek titulál. Én meg pislogok, mint hal a szatyorban.
2016. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Én sosem kértem ilyet, még a szexet sem hozom fel, és hiába beszélgetünk el jól, amikor képküldésre kerül sor, eltűnik a lány. Melyik jobb?


Lehet az ilyenek egy része is átment ezen, és eljutott odáig, hogy minek erőlködjön, ráírogatja ezt mindenkire, aztán majdcsak lesz valami. Én azért szerencsére még nem tartok itt.

2016. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

ha bemegyek a boltba kizárólag csokiért és nincs csoki, akkor kisétálok...

remélem érted :)

ennyit akart tőled, pontosabban lehet a képeken felül többet, de rájött, hogy nem kap semmit...

örülj neki megszabadultál az ilyen idiótáktól...


23F

2016. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MilitaryTurtle ***** válasza:
Elég régimódi vagyok akkor, én sose kértem itt ilyet és máshol sem soe :-D
2016. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Ritka nagy parasztok lehettek. Még jó, hgy bajszuk nem volt hozzá. :D
2016. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engemet is megtalalt mar sok ilyen idiota. Idoben leleptek szerencsere. Normalisra ritkan talalok ra sajnos :(
2016. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Millio ilyen pasi van, aztan ha nem kapnak kepet itt a gyakorin sirnak hogy milyen gonoszak ezek a nok... :D
2016. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!