Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy táncoljak egy discoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy táncoljak egy discoban egy csajjal?

Figyelt kérdés
Már egyszer egy buliban találkozunk, és lehet hogy megint ugyan ottleszünk a hétvégén, de nem tudom hogy hogy kéne, vagy mennyi fér bele, hogy ne nyomujjak nagyon. Meg ez most ilyen discos hely és nem nagyon vágom hogy hogy kéne :D. Segitsetek !! :) 17*f
2010. ápr. 14. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon csajfüggő, hogy mennyi fér bele. De kedvesen indíts, aztán lassan adj bele mindent. Úgyis látni fogod, mennyit enged. Végig mosolyogj, sose gyere zavarba, reagálj le mindent lazán! Hívd meg vmire, stb..
2010. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyébként meg minél közelebb táncoljatok egymáshoz, sok érintkezéssel. Ha más fiú közelít, csak táncolj be elé :P

Első voltam.

2010. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az vajon nagyon gáz, ha enyhén (....enyhén.... részeg leszek? :D
2010. ápr. 14. 21:04
 4/7 A kérdező kommentje:

még annyi, hogy ha nem beszélünk elötte hogy találkozunk meg minden és együt megyünk, akkor hogy menjek oda hozzá? :S

csak álljak oda mosolyogjak mint a vadalma, és "támadjam le" ? :D

2010. ápr. 14. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
szió.hát mindig kerülj mellé;)aztáán mögéállsz,és először csak ugy táncolsz,aztán megfogod a derekát..és ennyi:)már táncoltok is:) nemhiszem hogy elutasítana a csaj..aztán utána meghívhatod vmi piára:) soksikert
2010. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát sztem abszolut ne legyél bebaszva mert annál nincsgázabb!
2010. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
kivéve ha a csaj is részeg :D akk meg mindegy micsinálsz :) de részegen max kalandozni lehet igy sztem, szal ha komolyat vársz a csajtól, lehet hogy inkább nem is discoban kéne kezdeni vele, de ez csak az én véleményem persze...
2010. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!