Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen oldal, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen oldal, ahol megpróbálhatom felkutatni azt, akivel együtt utaztunk vonaton?

Figyelt kérdés
Ma utaztam egy lánykával az IC-n (egyáltalán nem ismertem, csak oda szólt a jegyem, ahová az övé is), sajnos ő elég hamar leszállt. Aranyos, mosolygós volt, amikor elhelyezkedtünk, kérdeztem, elfér-e, váltottunk pár szót, nem akartam tolakodó lenni, gondoltam, nem szoktak nyitottak lenni a lányok a beszélgetésre, a kezemben úgyis volt egy könyv, elkezdtem olvasgatni, ő elővette a fülesét, és zenét hallgatott, közben időnként birizgálta a haját. Mielőtt leszállt volna, nem sokkal előtte kivette a fülest, mert hívása volt, aztán kérdeztem, hogy leszáll-e, mondta, hogy igen, kérdezte, hogy én meddig megyek, meg még egy-két mondat, mosolygott a poénjaimon, aztán elköszönt. Sajnos semmit nem tudok róla, a nevét sem, azt sem, hogy van-e barátja, vagy hogy egyáltalán érdekelném-e őt. Tudom, hogy kérnem kellett volna tőle valami elérhetőséget, de nem is nagyon volt erre idő, meg átvillant az agyamon, hogy valószínűleg meg se adná, hiszen mégiscsak vadidegen vagyok, és hogy lehet, hogy a barátja hívta. Így jártam, megszívtam, ezzel tisztában vagyok, csak reméltem, hátha van valamilyen oldal, ahol esetleg nyomozni lehet emberek után. Mondjuk nincs nagy reményem, hogy még ha van is valami honlap, akkor ő pont olvassa, vagy válaszol, de hátha. Megköszönném, ha valaki tudna valami okosat mondani, és bocs, hogy részleteztem a sztorit, de szerettem volna megindokolni, hogy miért kérnék segítséget.

2016. júl. 6. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Van vmi oldal,egyutt utaztunk vagy veled utaztam,ahol kiírhatod,hogy hova utaztal es mikor ill akit keresel annak parametereit.Vagy valami forumon,talan az indexen is van ilyen. Keress ra googleba es sok szerencset ;)
2016. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ahogy nézem, a veledutaztam lett volna, de már szerintem meg is szűnt az oldal, valami idétlenség jött be a linkjén. Mindegy, megpróbálom vigasztalni magam azzal, hogy valószínűleg úgyse akart volna tőlem semmit, meg biztosan volt barátja.
2016. júl. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!