Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg elviselhetetlen el ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elviselhetetlen el ha egy férfi érzékeny?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy olykor képes sírni mert elérzékenyül apró dolgoktól is. Például élbúcsúuzáskor mikor tartósabb ideig nem lesz találkozó vagy apróbb meglepetéstől ami figyelmesség, olyanra gondolok ami szinte majdnem jelentéktelen csak figyelmesség kell hozzá.
2016. júl. 7. 15:14
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem :D
2016. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlzásba esik és túl gyakran fordul elő ilyen, akkor nem az én emberem. Eleve problémás a családom, ők meg "a csomag része", egy ilyen ember nem tudná jól kezelni ezt a helyzetet. Nekem is erősnek kell lennem miattuk, ha nem akarok összeomlani.
2016. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért minden kis szar. On nem kéne.


23/F

2016. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

én apróságokon is el tudom magam sírni.. pl megbántottak és vagy valami nehéznek mondott helyzet után ha megölelne egy olyan akit szeretek elsírnám magam.. számtalan ilyen volt.


Bár most nincs senkim, senki nem is ölelget, szóval most nincs ilyen.

2016. júl. 7. 15:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Semleges. Relatív. Személyfüggő.
2016. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Volt, hogy meglepett a lány barátom születésnapomon egy általa készített tortával, akkor is elsírtam magam. Nem tudom kontrollálni ezt. Nem bírtam elfojtani se.
2016. júl. 7. 15:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "jol" esett mikor a baratom x ido utan meselt olyan dolgokrol amik bantottak elete soran es konnyezett, sirt.

De nem birnam elviselni hogyha mindenen bogne.. :/ srry

2016. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én szeretem, ha egy pasinak vannak érzései, nem szégyen a sírás, de nekem ez már lehet túl sok lenne.
2016. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ilyen is volt pl, hogy elmeséltem valamit és a másik sírta el magát rajta, utána persze én is.
2016. júl. 7. 15:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar sőt jobb mint az exem aki extra érzéketlen volt. Kicsit én is túlérzékeny vagyok, talán ezért sem zavar.

A tapasztalatom amúgy az, hogy idővel és amint az érzékeny ffi stabilnak érzi a kapcsolatot, ezek a hirtelen elérzékenyülések alábbhagynak.

2016. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!