Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban meg akart ölni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban meg akart ölni a volt párom, miért álmodok ilyet?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa álmom volt, ami eléggé felzaklatott. Jelenleg 1 éve vagyok együtt valakivel, de időnként még mindig szoktam álmodni a volt barátommal, akit egyébként a szakításunk után 2 évig nem tudtam kiverni a fejemből.

Álmomban közölte velem, hogy meg akar ölni, de nem akarta elárulni, miért és hogyan. Én pedig hiába könyörögtem neki, hogy ne tegye, végül megadtam magam, és követtem, amerre vitt. Végül megérkeztünk a helyszínre, és ott felébredtem. Nem féltem igazán, és ez a legijesztőbb, hogy hagytam volna, hogy kinyírjon.

Miért álmodok vele még mindig, illetve mit jelenthet ez az álom?

Nem szakértők kommentjeit várom, csak szimplán véleményeket.

Köszönöm!


24/N



2016. júl. 7. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Rohadjak meg, hogy volt már ez a kérdés...


Lehet erre izgulsz, mert nem hiszem, hogy ettől félnél.

2016. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem dolgoztad még föl. Mennyi ideig jártatok?

Én egy 6,5 éves kapcsolatot bő 1,5 év alatt tudtam feldolgozni, hiába éreztem jól magam már pár hónap múlva, az álmok szintjén még relatív nagyon sokáig zaklatott. Bele lehet magyarázni szinte bármit ebbe az álomba, én azt javaslom, és nekem is ez vált be, hogy ne foglalkozz vele. Álmodtál, kész, de túl nagy jelentőséget ne tulajdoníts neki. Szerintem. Hajrá :)

30N

2016. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első! Rohadjak meg, de ÉN most tettem fel ezt a kérdést először, és nem, erre nem izgulok, szeretem az életemet :)


Kedves második! Igazából "csupán" másfél évig jártunk, de borzasztóan szerettem őt. Igyekszem semmiféle jelentőséget nem tulajdonítani egyébként általában a vele kapcsolatos álmoknak, de valahogy mindig úgy érzem, mikor felébredek az ilyenekből, mintha fejbevágtak volna.

2016. júl. 7. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
En multkor azt almodtam, hogy a volt baratom fogva tartott, es meg akart eroszakolni, de en is eleg erdekesen neztem felebredve, hogy ez most miert :"D.
2016. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kiszolgáltatva érzed magad érzelmileg iránta, és ez vetült ki álmodban ilyen formában.
2016. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia. Én azt gondolom, hogy azért álmodsz róla, mert lehet rád gondol, vagy haragszik rád. Ha lefekvés előtt valakire gondolsz, és erősen teszed azt, akkor előfordulhat, hogy veled álmodik. Annyit mondok még, hogy ha legközelebb is ezt álmodnád, győzzön ő.


17/F

2016. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!