Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönne ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne ha egy srác feltalálja magát szinte minden EU országban, többi lent?

Figyelt kérdés

Beszél folyékonyan angolul, németül, hoz be kocsikat eladásra, tud intézkedni a kinti hivatalokban, ismeri Európa útjait, képbe van a tengerpartokkal, a külföldi komoly szórakozóhelyekkel, wellnessekkel, hogy hova érdemes menni út közben?

Tehát nem ér véget a tudomány ha át kell menni a határon és az élet is elég mozgalmas. Csak, mert valaki szerint ez cigányélet és az irodai munka jobb.

Nektek ez bejönne vagy nem?


2016. júl. 7. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám
2016. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a magadféle hatalmas király vagyok féle felvágás nem jön be. Sőt inkább taszít. Ne itt reklámozd mekkora valaki vagy.
2016. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is beszélek angolul,németül,ès annyira ismerem Európát hogy konkrétan beleuntam.. shoppingolni,kivagyi életet élni jó, de ha pihenni szeretnék akkor messzebb megyek. Btw aki azt mondja erre hogy cigány élet, az tájékozatlan és sajnálom, mert aki nemzetközi üzleteket bonyolít annak a munkájával jár a sok utazás..van aki egyszerűen nem az irodai munkára született, én pl halálra unom magam ha be kell menni irodába adminisztrálni,stb..
2016. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
de várjá, ha most anglia kilép az unijjóbó,akkor ott már nem találod fel magad?!
2016. júl. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Hacsak nem fizeti azt, hogy egyáltalán eljussak külföldi európai országokba, és hasznát tudjam venni ennek a hatalmas TUDÁSANYAGNAK, konkrétan leszarnám, mert nem járok európai országokba bulizni meg wellnessezni meg autózni, mert nem engedhetem meg magamnak. Tehát... ez számomra totál haszontalan információ full offense.

Világos ez így?

2016. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem reklámozom, kivagyizok, ez az igazság. Természetesen úgy értettem a kérdés, hogy az aktuális barátnő jöhetne és együtt töltenénk el az időt egy ilyen úton.
2016. júl. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!