Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért? L

Figyelt kérdés

Nagyon sokan elfogadhatatlannak tartják, ha foglalt személyre hajt valaki. Mégis. Nem egyszer kiírtam olyan kérdést, amiben tanácsot, véleményt kértem egy konkrét fiúval kapcsolatban. Kaptam is, de egy részük simán elkezd ismerkedni, mintha azért írtam volna képes, mert pasizni akarnék, miközben nagyon nem.


Hogy-hogy nem veszik magától értetődőnek, hogyha Pisti miatt írtam ki a kérdés, nem akarok ismerkedni.


Igen, van szám és meg is mondom az illetőknek is ezt. De ezt magától hogy-hogy nem tudják? Én érezzem magam kellemetlenül, sőt még volt, hogy megkaptam azt, hogy "akkor minek írtad ki?" :D Ergó csak akkor kapok választ, ha utána leállok ismizni velük (nem barátkozni akarnak, nyomatékosítom). xD


Bezzeg ha kiír valaki egy olyan kérdést, hogy "tetszik a srác, de van csaja", ler!bancozzák, miközben a javuk simán nem tartja tiszteletben a kérdezőt, hiába más fiútól akar valamit. Automatikusan rástartol, ezzel a céllal ír is rá, nem pedig, hogy segítsen esetleg.


U.i.: Ez nem általánosítás, mert sok jó tanácsot kaptam, csak vannak ilyenek.


2016. júl. 9. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyk színvonal, meg hát férfiak vagyunk, most na :D
2016. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn tapasztaltam, mikor Naaaagy betűkkel kiírtam, hogy alkalmi kapcsolat nem érdekel, akkor is napi (!) 4-5 ajánlatot kaptam, szerencsés esetben farokkép melléklet nélkül. Félelmetes. Szerintem el sem olvassak mi van leírva. Itt sem.
2016. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem én, h ismerkedni akarnak. Csak mindennek megvan a helye, rendje, ideje.
2016. júl. 9. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez!!! 20/N Utálom, hogy ezt csinálják.
2016. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Disclaimer: nem írtam neked, meg senki másnak sem.


Ugyanakkor ha tanácsot kérsz valakivel kapcsolatban, aki tetszik (így jön le), és írnak neked, az nem ugyanaz a kategória, mint amikor olyannal kezdesz, aki kapcsolatban van.

2016. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös:

Nem biztos, hogy olyan tanácsot kér, hogy a neki tetsző sráccal hogyan jöjjön össze. Hanem, hogy jár egy sráccal, akinek valamiben nem érti a viselkedését, és tanácsot kér, hogy ezt miért mondhatta neki, miért csinálhatta vele.

2016. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Szerintem ők úgy működnek, mint a biztosítási (vagy Amway, Zepter stb.) ügynökök. Szóval boldog-boldogtalant megkeresnek, hátha egyszer be tudnak palizni valakit.

És rámenősek, mint a piaci légy, alig lehet őket lerázni.

2016. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 Ugyanaz. Ha van barátom vagy van kiszemeltem, nem kell MÁS.
2016. júl. 9. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert borzalmasan degenerált elvrendszerük van amin változtatni sem akarnak gondolkodás hiányuk miatt.
2016. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!