Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb 40 éves nők, ti összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 40 éves nők, ti összejönnétek egy 24 éves pasival, vagy mit kellene neki tennie hogy osszejöjjetek vele?

Figyelt kérdés

24 èves vagyok ès van egy ismerősöm aki nő ès jövőre lesz 40 èves ès èn szerelmes vagyok belè, de nem merek lèpni ès igazából azt sem tudom hogyan kezdemènyezzek, illetve fèlek hogy ha elmondanám neki vagy elzavarna ès látni sem akarna vagy megromlana nagyon a barátságunk...


Tudnátok tanácsot adni hogy hogyan kezdemènyezzek nála? Ès èrdekelne hogy szerintetek a korkülökbsèg miatt lenne-e nála esèlyem?



2016. júl. 12. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem. Keress magadhoz illőt.
2017. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem írod, hogy a nő szabad-e, vagy épp férjezett családanya. Nem mindegy.

De a legtöbb 40 éves nő már van annyira érett, hogy jól kezeljen egy ilyen szituációt. Szinte kizártnak tartom, hogy elzavarna. Ha kellő tisztelettel, őszintén és intelligensen elmondod neki, hogy mit érzel, biztos, hogy megbecsül majd egy normális válasszal. Valószínűleg azt fogja mondani, hogy nagyon kedves tőled, hogy megtisztelted a bizalmaddal, és jól esik neki, hogy ilyen tetszést arat, de ez és ez miatt ő most ezt nem tartja jó ötletnek. Bár ha épp szabad, még az is lehet, hogy felajánl egy barátságot extrákkal.


Én is kaptam egy hasonló vallomást, igaz, csak 10 évvel volt fiatalabb a srác. De mivel kapcsolatban éltem, udvariasan megköszöntem és elmondtam, hogy nem lehet semmi. De örülök, hogy elmondta, nagyon jól esett, és ezt meg is mondtam neki.

2017. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyedülálló, ès gyermekei sincsennek.
2017. jan. 17. 15:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem beszélj vele. Persze komolyan, okosan. Ne légy lekezelő, és ne próbálj humorizálni.

Nem mondom, hogy a 40 éves nők között nincsenek tirpák bunkók, de ha nem ilyet fogtál ki, akkor szerintem nem akad ki. A legrosszabb, ami történhet, az, hogy azt mondja, nem szeretné. De akkor legalább tudod, és biztosíthatod róla, hogy túlteszed magad rajta, és a barátságára azért továbbra is számítasz.

2017. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Olyan kis aranyosak tudnak lenni ezek a fiatal fiúk....-nem is értem a saját korosztályuk nagy része miért elutasító velük?

Az értelmes,kedves,ápolt rétegre gondolok,sokuk panaszkodik,hogy nem talál korban hozzá illő barátnőt.

2017. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!