Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek fiúknak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fiúknak mennyire számít egy lányon a külső? 20/L

Figyelt kérdés
Teljesen belefáradtam, hogy facebookon meg mindenhol szinte a megfelelő, szexi, sportos kinézetű lányok a kelendőek, az hogy ezt nézik, keresik folyton a pasik. Van barátom, százszor elmondta hogy megfelel neki a kinézetem, de nem tudom elhinni. 160 cm vagyok, 50 kiló már évek óta. Néha megkapom masoktól h lehetnék húsisabb is.
2016. júl. 14. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az önkritikád nem elég h gyatra de még ostoba is.Nálad a húspiac a menő?
2016. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyilván számít, de nem vágyom kimondottan szexi sportos lányra. Azt szeretem, ha egy lány sportol, mert én is járok edzőterembe, de nem kell izmosnak lennie. Inkább legyen aranyos és szerény, az szexibb.
2016. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: nekem teljesen megfelelne a kinézetem, ha nem basztatnának vele, hogy 2-3 kiló még elférne rajtam.
2016. júl. 14. 20:04
 4/13 anonim ***** válasza:
az mindig probléma lesz ha csak más véleménye számít,hagyd el ezeket a kritikákat...
2016. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Annyit számít nekünk a külső, mint nektek. Egyébként ha nem tudsz hinni a barátodnak, akkor nem vele, meg nem a külvilággal van baj. Amúgy sem lehetnél soha tökéletes, így mindig akadna valaki, aki valamibe belekötne, ha pl. testesebb lennél, akkor tuti akadna valaki, akinek az nem tetszene. Nem tudsz mindig mindenkinek megfelelni, csak azokra figyelj, akik fontosak neked, és akiknek te fontos vagy. És örülj, hogy legalább van barátod, aki szeret és elfogad, másnak még ennyi sem jut. Most mégis mit akarsz, hogy folyton téged ajnározzanak?
2016. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Számít! Annyi különbséggel, hogy maximum azt kötjük ki, ne legyen egy nő tíztonnás monstrum, addig nekünk a szemszínünkben, a hajszínünkben, a magasságunkban, bicepszkerületünkben, bőrszínünkben, babapofiságunkban stb. is meg kell feleljünk számotokra. És ez a néhány tényező csupán töredéke az elvárási listátoknak...
2016. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Most akkor tulajdonképpen mi a bánatod, ha van barátod?
2016. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az hogy nem úgy nézek ki mint manapság a kelendő lányok. Szépek, bevállalósak, sok önbizalmuk van, jó segg- mell, modernek, egyformák. Én nem festem magam, inkább aranyos ruhákat hordok, virágmintás, egyszînű.stb. hajam félhosszú, barna. Alacsony és vékony vagyok. Egyszóval utálom hogy a modern lányok a tutik a mai világban. Aki már természetes szépség, egyszerű azt nem igen veszik észre.
2016. júl. 14. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha irigy vagy ezekre a lányokra a kinézetük , sportosságuk miatt, és te is formásodni szeretnél akkor menj sportolni.

Amúgy meg mi a bánatért foglalkozol vele mit mondanak mások? Saját magadnak akarj megfelelni, SENKI másnak, csak magadnak. Ha te így jól érzed magad, ne törődj velük, ha nem , akkor változtass.


Szerintem te csak ezt akarod látni. Én rengeteg tök átlagos nőt látok az utcán kéz a kézben a pasijával, férjével. Több átlagosat, mint olyat aki valami miatt kitűnne. Pl olyat akinek olyan formás a teste amit csak rendszeres sporttal lehetne elérni. A többség, és az átlag nem ilyen. Nincs is erre mindenkinek energiája, ideje, hogy ilyen szinten foglalkozzon a testével.

Az átlag ember dolgozik napi 8 órát, szerencsétlenebb esetben 10-12 órát, aztán örül ha hazamegy és látja a párját, házastársát, akinek van: a gyereket egyáltalán, ahol már inkább csak pihenni szeretne velük együtt, vagy beesik hulla fáradtan az ágyba.

2016. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nyugtasson hogy ezek az agyonsminkelt cicababák nem biztos hogy van eszük, sőt.. eszetlen buta libák a legtöbb, torz énképpel, azt nem veszik észre h úgy néznek ki mint a karácsony fák.. az ilyeneknek meg még annyi se jön össze.. honnan tudod h nem szenvednek, lehet mindegyik csávónak csak dugni jó aztán otthagynák. Te meg hülye vagy ha ezen felül se hiszed el magadról ha mondják is..
2016. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!