Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mennyire számít nagy dolognak, ha egy férfi ételt tud készíteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem semennyire sem nagy dolog, hanem egy alapvetően elvárható képesség. Felnőtt ember, nemétől függetlenül, tudjon készíteni néhány ételt. Nem kell konyhatündérnek meg mesterszakácsnak lenni, de alapvető technikákkal legyen tisztában és legyen képes arra, hogy főtt ételt készítsen.

21N

2016. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen egyetértek az első válaszolóval. Én is így gondolom, hogy alapvető dolog.


Ha nem vagy képes ellátni magad önállóan segítség nélkül, akkor életképtelen vagy.

2016. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Ha elő tudja teremteni a rávalót, azzal nincs baj. Ezt megteszem magam is.

Hogy ő maga tevékenykedjen a konyhában ? - hát ez részemről nem elképzelhető! A két dudás egy csárdában.

Részemről nem előny, ha egy pasi konyhatündér.

Annak ott vagyok én.

2016. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog, felnőtt embernél nem esem hanyatt, ha tud főzni. De igazából az sem, ha (még) nem.
2016. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mondom, hogy sajnos nagy dolognak számít, általánosnak kellene lennie.


Én sem vagyok konyhatündér, de ellátom magamat. Azt mástól is elvárom, hogy egy szelet húst rátegyen a grillre.

2016. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%
#2 akkor mindenki életképtelen, mert ha eltörik a lába bárkinek is, az nem tudja magát ellátni önállóan.. vagyis életképtelen.
2016. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenkinek tudnia kéne a legalapvetőbb ételeket elkészítenie, s nem elvárni a másiktól nemtől függetlenül, hogy az majd úgyis megterít.
2016. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

#6


Miért kell kisarkítani a dolgot? Komolyan, itt egy egyszerű egészséges ember főzési tudásáról volt szó, nem egy beteg, pl. eltört lábú egyénről!!


Jó, akkor a gyengébbek kedvéért tegyünk különbséget, beteg és egészséges emberek között!


Így már megfelel neked?

2016. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvető, hogy egy felnőtt ember, tudjon magának olyan szinten kaját csinálni, hogy ne haljon éhen.
2016. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 RoseTyler ***** válasza:
Szerintem alap dolog, hogy egy felnőtt ember tudjon legalább minimális szinten normális ételeket készíteni. 32N
2016. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!