Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "virtuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy "virtuális barátnő"?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin megismerkedtem egy sráccal, skype-on beszélgettünk sokat, és egyszer csak előállt nekem azzal, hogy lennék-e a "virtuális barátnője"? Kérdeztem, hogy az mi, de azt mondta, majd meglátom. Végül nemet mondtam, mert nem fogok olyan dologba belemenni, amiről azt sem tudom mi, meg egyébként se.

Szóval valaki nem tudja, mit jelenthet a "virtuális barátnő"? :D Csak én nem hallottam még, vagy más se tudja mi az? :)



2016. júl. 16. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy rosszat jelent.


23/F

2016. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Titusztitusz ***** válasza:
Semmi rosszat nem jelent...Annyi a lényege,hogy egy sajátságos szerelmi kapcsolatot feltételez,ami megfelel gyakorlatilag egy bizalmas,elmélyült kapcsolatnak férfi és nő között,csak annyiban különbözik a VALÓDI szerelmi kapcsolattol,hogy a felek KÖZÖS MEGEGYEZÉS ALAPJÁN nem keresik egymással a valós életbeli kapcsolatot,megelégszenek a személyes ismeret nélküli levelezgetéssel...Az ilyesmi olyan illetőknek ideális,akik képtelenek mondjuk beérni egy feleséggel vagy férjjel,esetleg megismernek valami szimpatikus illetőt a neten,megcsalni viszont nem szeretnék a párjukat...
2016. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
.....és ez mire elég?
2016. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Titusztitusz ***** válasza:
Mire...Mire...Pl.módot ad arra,hogy egy-egy szimpatikus illetővel BIZALMI VISZONYT,KÖZELI ISMERETTSÉGET ÁPOLHASSON AZ EMBER,még egy olyan valakivel is,akivel AMÚGY NEM LENNE SZABAD...Mert pl. annyira megérinti az egyik illetőt a másik fél külseje,egyénisége,elvei,gondolkodásmódja,stb,stb,hogy amennyiben mondjuk ÉLŐBEN ismerné a másik illetőt,abbol nagy bajok származnának az illető házasságára nézve mondjuk...A netes fórumok,közösségi oldalak léte bír egy olyan hozadékkal is többek között,hogy EMBEREK TÖMEGEI KERÜLNEK KÖZÖS TÁRSASÁGBA,FELÜLETRE,és a hosszan tartó virtuális kommunikációk óhatatlanul alkalmat adnak az egymáshoz való kötődések kialakulására,egymásnak szimpatikus illetők esetében...Hát akkor mit tegyen ILYEN ESETEKBEN az ember? Csalja akkor meg a házastársát? Vagy rá se nézzen a neki szimpatikus illető írásaira? Vagy gyötrődjön vég nélkül hogy:"Ugyan ki lehet ez az illető,akinek az írásai annyira megérintették a lelkemet,gondolataimat,érzéseimet? Milyen lehet a másik külseje,az élete stb,stb"? Egy ILYEN szituban megoldás lehet a "virtuális ismerettség-kapcsolat"...És nem utolsósorban azért is hasznos az ilyesmi, hogy az illető NE VESZÍTSE EL ADOTT ESERBEN A SZÁMÁRA SZIMPATIKUS SZEMÉLYT AZ ÉTERBEN,ha valami miatt a másik eltünik az adott felületröl...A netes közösségi oldalakon gyakori dolog az,hogy egyik naprol a másikra eltünnek felhasználók,és esetleg többé vissza sem néznek az adott oldalra...Szóval ez az ismerettségi forma sok értékkel bír azért...
2016. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4- es! Te több ilyen virtuális Mancit is tartasz?
2016. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Azaz csak régebben volt így,mert manapság már csak egy ilyen "virtuális barátnőm" van, mások valahogy már nem tudnak érdekelni,meg lekötni a figyelmemet...
2016. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy másik országban vagy két külön kontinensen tartózkodik a két fél és nincs lehetőség a találkozásra, de attól még több van köztük mint egy barátság. Kb ez lehet a virtuális barátnő.
2016. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a google-ban, mit jelent az a szó, hogy virtuális. Nem személyes kapcsolatot jelent, csak levelezés általit.

A virtuális azt jelenti, látszólagos, nem valódi.

2016. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!