Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a lány hasán lenne egy nagy vágás?

Figyelt kérdés

Műtét után maradt heg, valószínűleg soha ne fog teljesen elmúlni, úgy nagyjából egy 10 centis vágás, függőlegesen.

Ez titeket mennyire zavarna? Kizáró ok lenne?


2016. júl. 16. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, egyedivé tenne téged :))
2016. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy lánynak több ismertető jegye van mint egy vágás..... ez önmagában nem lenne kizáró ok
2016. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok de elfelejtettem megkérdezni: most műtöttek? jobban vagy már?
2016. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az egyik exemnek a karja olyan volt, mintha szegecsekkel lett volna összerakva egy robot kar (szintén műtéti maradvány) sosem zavart, és nem volt kizáró ok, persze ő is elfogadta az én testi hibáim.



Egyébként a műtéti heg halványodik az évek során a tesómnak például már alig látszik

2016. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2016. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:
nem,mert nem a testi tökéletesség számít,hanem a személyisége,,,
2016. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretem az apröbb testi hibákat. Nem bírom, ha valaki tökéletes. Egyszerűen unalmas.
2016. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köldök alatt 3 centivel kezdődik, lefelé? :) Barátnőmnek is olyan van. Mire műtöttek?
2016. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem most műtöttek, már 3 éve. Jobb oldalon van.
2016. júl. 16. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha Eszternek hívnak TUDOD ki vagyok, és nem zavar :)
2016. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!