Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemi élet mennyiségének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi élet mennyiségének (akár szex, akár maszturbálás) van befolyása a szellemi teljesítményre?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam az alábbit:


Ha valaki nagyon szegényes nemi életet él (szex, vagy önkielégítés), akkor bár jobban tud tanulni, stb., de gyakorlatilag bekattan. Ezt a sejtésemet az is igazolja, hogy ugye a prűdek, a frigidek elég rosszindulatúak tudnak lenni.


Ellenben, ha valaki túl sokat szexel/maszturbál, akkor csökken a szellemi teljesítménye... nem tudom, ez hogyan lehetséges, de amikor én is gyakrabban maszturbáltam (napi kétszer, 1-2 héten át), olyankor romlottak a jegyeim, pedig ugyanannyit tanultam. :S



Mi erről a véleményetek?



16f vagyok ha valamiért fontos lenne a kérdés szempontjából :D


2010. ápr. 16. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egészséges szexuális élet a közérzetedet, a koncentrációdat egész biztosan javítja.


Abból nem igazán lehet hosszútávú következtetést levonni hogy egy hét alatt hogy alakultak a jegyeid... Esetleg ha egy fél évig tesztelnék akkor, egy hét az nudli.

2010. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thurston ***** válasza:

Persze, hogy lehet. És van is. De pont fordítva, mint hogy írod... A szex egy alap fizikai szükséglet, ha kielégül, akkor jobban tudsz koncentrálni, jobban oda tudsz figyelni fontosabb dolgokra is. Szóval ez óriási baromság.


Ez olyan, minthogy jobban tudsz sportolni, ha rendesen eszel...

2010. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
várj, nem úgy értettem... én az igazán sokra gondoltam, tehát így napi 3-4 alkalomtól felfelé
2010. ápr. 16. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
a 3-4 nem sok:)kétlem,hogy kihatna a szellemi teljesítményedre,max a tanulásra fordított időt rövidíted ezzel:)
2010. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thurston ***** válasza:

16:43


Ez egyáltalán nem sok. Nekem kábé ez a mennyiség pont szükséges ahhoz, hogy megfelelő koncentrációt tudjak fordítani a szellemi tevékenységeimhez. (Tanulás, zeneszerzés, sakk, stb.)

2010. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thurston ***** válasza:

16:56


Bocsánat, tevékenységeimRE.

2010. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben járok én is, mint a kérdező. Ha maszturbálok, akkor valóban csökken a szellemi teljesítményem (mind a jegyeim, mind az emlékezetem), így hát heti 1x gyorsan kiverem és kész...

Akkor is csak azért, hogy ne az ágyba alvás közbe ürüljön.


Valamint én nem kattanok be soha, ugyanolyan az életem, mint amikor régen maszturbáltam akár naponta, mint mostanában.

2010. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

előző: itt ugyanaz a gond, mint az előzőnél...heti 1 lehet elég, szerintem csak egy kicsit számít kevésnek, de ha neked jó, akkor nem szólok bele

én inkább a HAVI 1-re gondoltam vagy olyanra aki legalább fél éve nem csinálta... na egy olyan ember már bekattanhat sztem :O

2010. ápr. 16. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:

kérdező: Aki havonta 1x vagy még ritkábban csinálja, az is elélvez, csak alvás közben, szóval ő is ugyanolyan, mint pl. én.


Előző voltam

2010. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!