Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni ilyen férfiakat?

Figyelt kérdés
Akikkel barátkozni lehet és nem rögtön kapcsolatot vagy szexet akarnak.
2016. júl. 25. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pl itt...
2016. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bárhol a világban... feltéve, hogy csúnya vagy, és nincs jó segged... :D Akkor nem azért leszek jó fej. :D

Viccet félretéve szoktam lányokkal is barátkozni, általában kedvelnek a nők, bár nem tudják, hogy visszafelé öregszem, és gyakran forful meg a "megdugnám" gondolat a fejemben :D


30/F

2016. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:

Igen, jól mondják, itt. De pl a képcsere alapján már beindul valami általában. Ha azt elhalasztod, megismerheted a beszélgetőpartneredet jobban is.


26/F

2016. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
melegbárokban
2016. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Mi a francnak barátkozzak egy lánnyal? Sokkal kevésbé macerás fiúkkal barátkoznom, sokkal több a közös téma, a közös értékrend, érdeklődés. Lánnyal nem "barátkozok", csak azért a pluszért, amit nyújtani tud a fiúkhoz képest, az pedig a szex :-P
2016. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bárhol, de az ilyenek barátzónában is maradnak, nálad is.
2016. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Leginkább, játékboltba keressél, plüss, gumi, egyéb anyagból. Élőbe szerzel, esélyes, hogy feláll neki, vagy neked kell törölközni. Jobbik eset, ha ez mindkettőtöknél egyszerre történik.
2016. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó helyen jársz.
2016. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ami az elején ilyen barátkozás csak, abból semmi jó nem sül ki később sem.
2016. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én eddig majdnem csak ilyenekkel találkoztam. (Aki nem ilyen volt, azt instant le is koptattam mindig is) Suli, munkahely, baráti kör, haver haverja, stb.

22L

2016. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!