Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy valaki szünetet kért a párjától, házastársától?

Figyelt kérdés

Az én számomra már nem ugy működik a kapcsolatunk, unalmas egyhangú lett. Már csak élünk egymás mellett. Nagyon azon gondolkodom hogy talan jó lenne egy kis szünet.

Járt már így valaki és mi lett belőle?


2016. júl. 26. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A szünet még "sima" kapcsolatban is marhaság, na de házasságban? Ez egy rossz vicc.
2016. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:

Volt, hogy szünetet kértem már a páromtól. Mindig felülkerekedett a szerelmem a józan eszemen, sajnos. A vége természetesen szakítás lett.


26/F

2016. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már szüneteltetni kell, talán megérett a dolog a külön utakra...


30/F

2016. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Néha nekem is megfordul a fejemben a végleges szakítás de két kicsi gyermekünk van. Így nem könnyű.
2016. júl. 26. 11:58
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mit teszel/tesztek azért h ne így legyen? Várjátok a csodát?
2016. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Már bocsi, de ha csak az a baj, hogy unalmas, azon könnyen javíthattok.

Ez nem olyan leküzdhetetlen akadály, mint mondjuk a megcsalás, alkoholizmus, agresszió stb...

Igaz hogy tenni kell érte, dehát semmi nincs ingyen a Földön.


Menjetek el randizni oda ahol még nem voltatok, csináljatok programokat kettesben, gyűjtsetek élményeket, dobjátok fel a szexet új eszközökkel/pózokkal/fehérneművel stb.

2016. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Az exem kért szünetet anno 3 év együttlét után. Gondolom mondanom sem kell... arra használta a dolgot, hogy kiélje magát és végleg vége is lett a dolognak.


Szerintem baromság szünetet kérni. Ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban akkor vagy legyen végleg vége, vagy próbáljátok megmenteni. Van lehetőség párkapcsolati terápiára is, ha magatoktól nem megy.

2016. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az van hogy nem is próbáltam tenni ellene. De ahogy elkezdtünk eljárni nem sokra rá páromnak már nem volt kedve, mindig valami kifogással jött. Egyedul nem tudom megoldani de neki hiába beszélek.
2016. júl. 26. 12:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Ti hány évesek vagytok? Házasok?
2016. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Köszi a lepontozást.

Akkor sem megoldás a szünet. Párkapcsolati tanácsadás? Gondolom arra se menne el. Akkor szakíts, válj el. A szünet nem javít meg semmit.

2016. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!