Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó és mi a rossz abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó és mi a rossz abban ha valakinek van párja?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Számomra minden jobb úgy, és semmi hátránya nincs. Van, akinek meg nem való "rendes" kapcsolat, mert tehernek érzi, nem lehet elég szabad, stb.

Teljesen egyénfüggő.

2016. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra szinte minden jó. Egy hátránya van csak, amit most érzékelek: baromira nincs időm semmire :D De ez azért is van, mert rengeteg mindent csinálok. Most nyitottam webshopot, emellett van egy heti 30 órás állásom, korrepetálok, sportolok. Plusz szociális életem is van, vannak barátaim, akik kezdenek morcik lenni, hogy nem érek rá, mert vagy dolgozom, vagy párommal vagyok. De legalább nem unatkozom, csak cefetül nehéz összeegyeztetni, hogy mindenki boldog legyen, és én is haladjak a kis dolgaimmal. Ezt viszont vállalom, nem panaszkodhatok, nincs miért :)
2016. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 neked tényleg semmi okod panaszra, arany életed van. A felsoroltak közül nekem a sok munkán kîvül egyéb nincs :D
2016. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jo az, hogy van aki hazavar melo utan, ossze tudsz vele bujni, megnezni egy filmet es a tobbi.. rengeteg jo dolog van benne, hatrany pedig hgy semmi sem tart orokke.

24F

2016. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó párod van akkor nincs benne rossz...
2016. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak előnyei meg "hátrányai" is, de jó esetben az előnyök annyivel fontosabbak, hogy az ember bele sem gondol a hátrányokba.


Hátrány kettő jut eszembe: alkalmazkodni kell máshoz (lakberendezés, időbeosztás, betegségek) és egy kapcsolat igenis több pénzbe kerül. (nőként mondom, és nem tartatom el a fenekemet senkivel)


És amit leírok, azt saját tapasztalatból írom le most, szóval biztos nem minden párkapcsolat így működik

Előnyök:

- együtt vagyok vkivel, akibe SZERELMES vagyok (ideális esetben)

- van, akire mindig számíthatok

- nem unatkozom

- nem kell egyedül mennem sehova, ahova nem szívesen megyek egyedül

- megoszlik a házimunka, takarítás

- vannak belső poénjaink és közös emlékeink

- napi szinten kapok érintéseket, kedves szavakat

- van kivel elmenni társasági eseményekre

2016. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!