Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szoknyám alá fényképeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szoknyám alá fényképeztek az utcán?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez mi lehetett mert azóta se tudom felfogni.

Térd alá érő ruhában ültem a tömegközlekedésen, semmim nem lóghatott ki. Van plusz súlyom, de közel sem az a kategória, amit az emberek megnéznek.

Mobilom néztem majd a szemem sarkából vakuzást érzékeltem. Felnéztem és a tőlem átlósan szembe ülő kissrác vakuzott de a telefonja felém fordítva a két lába között lent.

Hát én teljesen lefagytam nem is tudom mit kelett volna csinálni.

Ez mégis mi volt???


2016. júl. 26. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Te ha tudnád, hogy hányszor csinálnak ilyet veled, amikről nem tudsz, akkor megállna a szíved... :D
2016. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Ez attól még nem vicces. Én kikaptam volna a kezéből a helyedben. Mondjuk férfiként könnyen pattogok, mi?

2016. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De nem vagyok vékony jólábú és kicsit sem rövid a szoknyám! Semmi sem látszik ki.

Miért csinálta és mit lehet ilyenkor tenni?

2016. júl. 26. 22:22
 4/16 A kérdező kommentje:
Teljesen lefagytam
2016. júl. 26. 22:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tudom. Esetleg a környéken lévő férfiaktól kérsz segítséget, de főleg az ősi női trükk marad: keresztbe tett lábak.
2016. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Leordíthattad volna,de utólag mindegy.Jobb,mintha a fejed lett volna rajta,vagy jobb,mint ha hozzád dörgölőzött volna,annak nagyobb nyoma maradt volna a lelkedben.
2016. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagbyátyának volt vagy 5000 képe random utcai csajokról, de már elévült a dolog (elhunyt). Igaz ha annyi pénzd van, hogy rejtett kamerás tollad legyen akkor...
2016. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es

Én is szeretem a szép nőket, a meztelen nőket, a nő testrészeket, de azért engedély nélkül lefényképezni őket, taperolni, sőt egyáltalán hozzájuk érni, nos ez eléggé a személyes terébe való belegázolás.

Ha ilyeneket csinálnak férfitársaink, akkor nem csoda, ha félni fognak tőlünk, ez a véleményem.

Mellesleg nem vagyok a tisztesség szobra, csak valahogy ez a viselkedés undorító a számomra is.

2016. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyes készülékeken van olyan beállítás, hogy ha üzenetet kap akkor vakuzzon. Egyébként meg szerintem semmit nem tehetsz, nem lógott ki semmid, nem viseltél feltűnő ruhát stb. Szóval ez az ő bizonyítványa :/

2016. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#8


50-es agglgény volt, reltíve nem is szép, ha fiatal lett volna itteni törzstag lett volna. És az élő bizonyíték hogy a pénz nem minden. Bár aki kussol róla és 30 évig ugyanabban a polóban jár (ikonikus volt amúgy) annál főleg nem. Mondjuk ez a sok kép most nálam van, de igazából inkább bizarr ez, mint vicces.

2016. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!