Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mikor ezt halljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor ezt halljátok egy lány szájából: "Én nem az a fajta lány vagyok. " Mit gondoltok? Mire gondoltok? Vannak kétségeitek hogy: "de mégis olyan vagy! "

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy "na ez is pont olyan, de azt hiszi, hogy különb tőlük..." AKAI "azt hiszi az ő szara nem büdös"
2016. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez a mondat azt jelenti hogy gyorsan írass valami nyugtatót ha mellette akarsz maradni. Az ágyat felejtsd is el...
2016. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pont azok a fajta lanyok mondjak, akikre ez alatt a mondat alatt "gondolunk", aki nem olyan az nem is jelenti ki. Mert nem kell eroskodnie srn
2016. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Így van, aki ezt kijelenti, az az esetek 99%-ban de, az a fajta a lány...ja, veled nem az a fajta, de másokkal...:)
2016. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra elég közhely lett ez a mondat. A legtöbb plázacica is használja magára ezt, miközben semmivel se különbek a többi nőnél.
2016. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
17%

#1es megfogalmazása számomra tökéletes.


26/F

2016. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Álszent.
2016. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, vannak kétségeim. Már akkor is, amikor pl. ismerkedésnél kijelenti valaki, hogy na ő aztán nem olyan, hogy szó nélkül lelépjen, aztán az esetek zömében mégis váratlanul eltűnnek az ilyen emberek is. Ha a könnyen kaphatóságot nézzük, akkor nyilván vannak olyanok, akik valóban "nem olyanok", de bizony azért nagy általánosságban szerintem mégis lehetnek olyan faszik, akiknek a(z állítólag) "nem olyan" lányok is simán bedőlnek, és mehet a móka. Minden embernél a tettek beszélnek igazán, nem a szavak. És hát sajnos kevés olyan ember akad, aki nem csinál segget a szájából, és úgy is cselekszik, ahogyan beszél.
2016. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10/9 az a fajta lány.
2016. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Én nem az a fajta lány vagyok" = Én az a fajta lány vagyok, csak nem akarom, hogy te tudjad.
2016. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!