Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek milyen hosszúságú női haj jön be?

Figyelt kérdés

Mi az ami számotokra már inkább zavaró és/vagy taszító? Azért kérdezem, mert nekem most kb ilyen hosszú mint a képen a csajszinak: [link]

De néha eszembe jut, hogy lehet ez már inkább nagy lobonc és túl hosszú. Persze mindig mosom, ápolom, stb, de szerintem vágatok belőle, csak nincs ötletem milyen hosszúságú legyen.

Ezért kérlek írjátok le vagy mutassatok képeket, amik nektek tetszenek :)


2016. júl. 28. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a pasiknál nincs olyan, hogy túl hosszú! :)

Max ami fenék/derék alatt még folytatódik.


A képet elnézve nekem 50 centi van, bár régen mértem.

2016. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blade Bone ***** válasza:
Nem taszít, de ez már szerintem is nagy. :D Váll környék pluszban és mínuszban is tetszik. :)
2016. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt hosszúságú. Nincs ezzel gond.
2016. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vicces vagy kérdező :)


Én mondjuk utálom a rövid hajat egy nőn, belátom, mégis tudok neked olyat mutatni, hogy a csillárt verdesi a farkam tőle, olyan szexis csaj rövid hajjal.

Ez a dolog a lánytól függ. Annyi biztos, hogy aki rövid hajjal is vonzó még, az hosszabb hajjal eszelősen szép lehet.

Pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, némelyik nő nagyon jól tudja viselni a rövid hajat, másik meg képtelen a hosszút. És vannak azok a szerencsések, akiknek minden jól áll. Nekem a hosszú áll jól. Volt rövid is, de szerencsére azt még a tinikor elején megláttam, hogy szörnyen áll. Így most hosszabb. De sajnos még nem ér derékig. (Folyamatosan vágatni szoktam a végét és mindig levágjuk, ami plusz hossz nőtt) De most már hagyom, hogy még hosszabb legyen! :)
2016. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hosszú haj nagyon vonzó és nőies! Az ilyen hosszú már különleges is, de ha zavar, vágasd vissza 40-45-ig.
2016. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom rövidre vágni, csak vágatni belőle pár centit, ahogy a kérdésnél is írtam. Picit figyeljetek jobban a szövegre :)
2016. júl. 28. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!