Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznál olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznál olyan sráccal, akinek a levelei ennyire unalmasok?

Figyelt kérdés
Már kb egy hete levelezünk, és most elhívott randizni, de nem tudom megéri-e elmenni. A levelezésünk hihetetlenül unalmas, kb annyiból áll, hogy hogy vagy, mi újság. Ha kérdezek valami 3 szóban válaszol, és visszadobja a kérdést. Már nagyon unom az egészet, válaszolni sincs kedvem neki sokszor. Megéri így elmenni a találkozóra? Van esély rá, hogy élőben jobb lesz vagy ne pazaroljuk egymás idejét?
2016. júl. 29. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Képet láttál már róla?
2016. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

én nem mennék.


nem is értem az ilyen pasik minek hívnak el valakit randira. (ja igen, tudom, "élőben jobban megy"... :D )

2016. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Igen, van rá esély.


Egyet jegyezz meg: a levelezés/chatelés/sms-ezés, stb egy dologra való: találkozó/randi leszervezésre, semmi másra. Nem ott kell ismerkedni meg beszélgetni.


Másfelől az, hogy unalmas, nem csak az ő "hibája". Két emberes történet.

2016. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Láttam már képet, persze, nem ezzel van a gond. És én tényleg próbálkoztam eleinte, kérdezgettem, próbáltam kikérni a véleményét erről-arról, de semmi. Most már én is csak pár szavas üzeneteket írok, meguntam, hogy csak én töröm magam. Tudom, hogy élőben minden más, de azért ha ennyire nincs közös témánk...
2016. júl. 29. 13:06
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
Veszítenivalód nincs. Vagy élőben is unalmas lesz, vagy nem. Mi a legrosszabb, ami történhet.
2016. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Rosszabb is volt már, de én nem leveleztem ilyennel pár beszélgetésnél tovább. Mikor már csak én tartottam életben a beszélgetést, akkor mindig befejeztem azzal a beszélgetőpartnerrel, találkozóba meg nem mentem bele. Peersze, élőben jobban megy. Akiről tudom, hogy élőben jobban tudunk kommunikálni, mint neten, azt személyesen ismerem máshonnan, és tudom, hogy nincs otthon a neten annyira, mint én, ennyi a sztori, de egy ismeretlennél, aki célzottan ismerkedni akar a neten, az ne fogja rá, hogy élőben jobban megy...
2016. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Koptasd le amig tudod, mar most viszolyogsz tole, miert erolteted ami nem megy?
2016. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Két emberes történet miért lett leszavazva? Két emberes minden amit nem egyedül csinálsz, Kiscsillag. :)
2016. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy randira mindenképp menj el azért. Lehet pozitívan fogsz csalódni. Sok ember van, aki nem szeret interneten keresztül beszélgetni, bár annak eleve a netes társkeresés sem pont a megfelelő. Az első randin szerintem úgy is le tudod szemtől szembe szűrni, hogy el tudsz-e vele jól beszélgetni, vagy sem.
2016. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Blade Bone ***** válasza:
Az élő se minden, nekem pl fontos nagyon is, hogy neten is tudjunk jól beszélgetni.
2016. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!