Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond az, ha egy 14-15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az, ha egy 14-15 éves fiú naponta végez önkielégitést?

Figyelt kérdés
Úgy értem lesz-e annak valami káros következménye a nemi életére nézve?
2010. ápr. 18. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem gond. Nekem ennyi idősen állandóan állt a cerka és ha tehettem, akkor könnyítettem magamon. Általában napi 4-5 -ször kivertem.
2010. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem baj csak valami oka biztos van szóval ennyire hiányérzeted van,?mert akkor arról beszélgetni kéne szülővel vagy valami.de milyen szinten végzed ezeket az önkielégítéseket?hogyan?mert amúgy nem lenne nagy gond csak ennyi idősen..........
2010. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen valami olyasmi hiányérzet...naponta 1-szer max. kétszer szoktam. De miért gond a kor?
2010. ápr. 18. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 11.09-es válaszoló!

Miért baj, ha 14-15 évesen minden nap önkielégít valaki? Majd pont a szülővel fogja egy tini megbeszélni az ilyen dolgait.. Nem tudom hova gondoltál..


Kedves Kérdező!

Egyáltalán nem baj, csak azért túlzásba se kell vinni, és arra vigyázz, h ne menj el túl hamar, mert akkor majd később ha szexre kerül a sor, akkor nem fogod sokáig bírni, és az is lehet a következménye egy idő után, hogy csak az önkielégítéssel fogsz "megkönnyebbülni". Erre vigyázz. Naponta 1 nem baj egyáltalán, csak húzd el amennyire tudod & naponta több ne nagyon legyen. 14-15 évesen normális, ha valaki ezt csinálja, sőt: megismered a saját testedet ezáltal.

2010. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Gond, mert ha csak napi egyszer csinálod, akkor nem tud az összes sperma távozni. Én napi háromszor csinálom legalább.
2010. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megkönnyebbültem...
2010. ápr. 18. 13:10
 8/9 anonim válasza:
100%
Már megint? XD
2013. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mekkorát röhögtem az utolsón!!! xDDD :DD köszönöm ezeket a szép pillanatokat kedves utolsó XD
2013. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!