Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak egy villanyszerelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak egy villanyszerelő végzettségem meg érettségim van akkor nagyon lenéznek miatta a nők?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, vasútnál vagyok felső vezeték szerelő pozícióban, tegnap jöttem haza esti műszakból, munkásruhában ültem a vonaton, volt mellettem és előttem is még volt ülőhely felszállt 3 olyan 20-on éves lány, amikor elhaladtak mellettem halottam hogy azt mondta az egyik a másiknak: "-na ne égess már be koszos melós mellé nem ülök be". Meg sajnos már nem az első eset volt hogy így megkaptam az ívet nőktől mert nem tetszett nekik a foglalkozásom...

2016. aug. 3. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
eressz beléjük 600 voltot
2016. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és akkor még talán égnek is :DD
2016. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül,a koszos melós ruha viszont nem egy jó referencia.

Ez van egy öltönyös faszi mindenképpen előnnyel indul,sőt hatalmas előnnyel.

2016. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
Aki egy melóst csak a melós mivolta miatt lehord, nem kíván egyéb minősítést, megteszi helyettem is.
2016. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szolj a tobbi melosnak hogy kapcsoljak le a feszkot. majd ha 5 orat ucsorognek a vonatban, akkor... igazabol csak jo lenne szenvedni latni oket.


de ja, nem tudom, hogy tudsz-e valami valtasruhat pakolaszni. amugy meg, hulyek ezek. nem ertenek semmihez. egy tal vizet se tudnak felforralni, ha nincs rajta az app hozza az ajfonon. az ilyen emberszabasuak miatt ne fajjon a fejed.

2016. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván fontos az első benyomás. Hiába vagy te 10/10 parti de ha koszos vagy sajnos rád nyomja a bélyeget. Egy csere ruha baromira sokat nyom a latba. Én nem nézem le a szakmunkásokat, főleg mert tudom hogy ha jól csinálja amit csinál akkor simán a 3x-át megkeresi mint én a pöpec kis szakmámba.

Innentől kezdve egy forinttal sem kevesebb nálam sőt...

2016. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!