Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Árultak már el benneteket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árultak már el benneteket? Megbocsátottatok? 23l

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megkell bocsátani. Nem vagyok haragtartó ember, csak rosszul esik. Most sem haragszom. Egyszerűen csalódott vagyok. Kiábrándult. Kihasználtnak, becsapottnak érzem magam. Egy olyan embertől, akin mindig segítettem, sosem vártam volna ezt. És pont belém rúgott... Persze voltak jelek, több is, de elnéző voltam, meg is lett az eredménye.


Történt veletek hasonló? Azt sem tudom, hogy osszam e ki (értsétek: nem ezt vártam tőle, nem gondoltam, hogy képes erre), vagy vegyem levegőnek... Jelenleg csak fáj. Mit csináltatok, ha veletek viselkedett így valaki?


2016. aug. 4. 22:23
 1/4 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Nem kell megbocsátani, csak érdemes magad miatt. Attól pedig, hogy megbocsátasz, még megszüntetheted vele a kapcsolatot, nem muszáj tovább beszélnetek/találkoznotok.


Illetve nem mindegy miért rúgott beléd, lehet, hogy rászolgáltál és nem beléd rúgás volt, csak úgy érzed.


20L

2016. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Nem érzem rosszul. Érdek barát volt. Csak kihasznált. Hagytam. Naív voltam. Mindig, újra és újra behízelegte magát. Én pedig megenyhültem. Azt hittem talán még sem olyan, mint amilyen valójában. Legalábbis velem nem. Elnéztem sok mindent. Aztán olyat tett, amit sosem gondoltam volna... Ha többen mondják, hogy valaki kétszínű, álszent, nem biztos, hogy megkell kérdőjelezni. Én megtettem. Megszívtam.
2016. aug. 4. 22:34
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Megbocsátani meglehet de felejteni nem fogsz soha... én már nem is próbálkozok a megbocsátással. Nem azért mert rossz ember vagy haragtartó lennék csak egyszerűen túl okos vagyok ahhoz hogy elkövessem 2x ugyanazt a a hibát. Semmi gond nincs ezzel... tanuld meg kiismerni az embereket és nem fogsz ilyen hibákba esni.27F
2016. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cukilányka 0.0 ***** válasza:
Akkor bocsáss meg neki és ne találkozz vele többet!
2016. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!