Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egy időre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egy időre felfüggesztette már a facebook fiókját?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Jelenleg én is gondolkozok ezen. És ha kapcsolatban van az ember, az törlődik ilyenkor?
2016. aug. 5. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
En igen, mert a parom belement es irogatott a nevemben, rairt az ismeroseimre, bejelolgette oket a sajat neveben, olyanokat akikkel nem is beszelek es ez igen ciki volt. Elegem lett es eloszor csak felfuggesztettem, aztan toroltem. Azota mar van uj, de azon mar csak azok vannak bejelolve akikkel tartom a kapcsolatot es masnak nem is lathato semmi. Ha felfuggeszted szerintem semmi nem valtozik vagy torlodik.
2016. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
nekem nincs
2016. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ex feleségem nem egyszer megcsinálta... Volt mikor hisztiből, volt mikor sértődés miatt, miután elváltunk akkor is megesett nemegyszer. Gondolom valamelyik jóképességű hódolója miatt :)


Én csak annyit kérdeztem mindig, mikor oldod fel 2 óra mulva?

Face függő egyébként, és aztán nem telt pár órába, újra fent volt a facen. Ki érti ezt... :DDD

2016. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem törlődik amúgy semmi azzal hogy felfüggeszted.
2016. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is.
2016. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gondolkodtam hogy felfüggesztem de a Facebook zárolta a fiókomat és nem engednek be. Indok nincs, előzmény nincs. "Biztonsági okok miatt nem áll módunkban további felvilágosítást adni." Köszi :P

Többet biztos nem regisztrálok arra a helyre.

2016. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!