Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te találkoznál vele?

Figyelt kérdés
Ha interneten beszélgetnél egy személyel és tök jól eldumálnátok.Szimpatikus is lenne és tetszene az életfelfogása is.De párotok lenne akit szeretek viszont úgy éreznétek hogy a kapcsolatotok nem halad előre pedig már több éve vagytok együtt.
2016. aug. 6. 00:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Találkoznátok a harmadik személyel?
2016. aug. 6. 00:18
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Én igen, mivel eddig is megtettem ilyet.
2016. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És mi lett belőle?
2016. aug. 6. 00:19
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Mivel a harmadik nő volt, én pasi, találd ki mi történt.
2016. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Csak én tartom undorítónak mikor egy pár egyik tagja a másik háta mögött a tudta nélkül "randizgat"?

Szakíts ha szar a kapcsolatod, és aztán kereshetsz mást? Fosol hogy egyedül maradsz mi?

Szép kis dolog...

2016. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha szar a kapcsolat, akkor szakits. Nem az a megoldas hogy ocska, hazug ember modjara a masik hata mogott randizgatni kezdesz aztan lepsz ha majd lesz masik biztosan. Kiveve, ha ocska, hazug ember vagy. Az vagy?
2016. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Vess véget, aztán talizz. Ne csinálj hülyeséget!
2016. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Attól még szeretheted ugyan úgy a párod, ha szexelsz mással is. Mindenki szakítana egy kis szex végett, össze omlanának a bíróságok túlterheltség miatt.
2016. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Ezt akár én is kiírhattam volna.
2016. aug. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Blade Bone ***** válasza:
35%
Attól függ milyen irányról lenne szó, barátilag talán, beleférne, de ha a találkozást követően már más irányt venne a dolog, akkor az tisztességtelen és szakítani illene.
2016. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!