Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sikerült elfelejteni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sikerült elfelejteni még egy év után se a volt párom, sokszor már azon gondolkodom, hogy jobb lenne meghalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom ez már beteges de egyszerűen nem tudok nyugodtan lenni, hiába szakitottam meg vele minden kapcsolatot úgy is csináltam ál facebookot,instagram stb és folyton nézem kit vesz fel,likeol,nyomozok utánna ki lehet a mostani barátnője.


Sehová se járok, senkivel se tudok normális lenni és úgy érzem nincs értelme az életemnek(teszem hozzá a jövőm a szakmám miatt se túl fényes)


Fél évig voltunk együtt de utánna még kerestük egymást, tudm nem sok de első szerelem szóval:(Próbáltam mindent barátokkal lenni,új hobby,kikapcsolodás ismerkedni de mindenkiben őt kerestem és minden nap csak sirtam :(


Ez nem élet miért van az,hogy ő elhagyott és én most szenvedek(ráadásul azért hagyott el,mert lett egy betegségem ami miatt kicsit stresszesebb volam és kevesebbet találkoztunk a sex se volt akkor jó, és azt mondta nem szeret már)


Bele őrülök, mit tegyek? :(



2016. aug. 7. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj másokkal.
2016. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, előbb-utóbb el fog múlni. Nekem 3.5 évembe tellett, de elmúlt. Jó, mondjuk az egy 6 éves kapcsolat volt, és a menyasszonyom volt. De még az is elmúlt! Szóval kitartás!
2016. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

" jobb lenne meghalni"


Ezzel egyetértek, a mese része nem érdekel. Bár én más okokból értek egyet.

2016. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben?:)
2016. aug. 7. 20:57
 5/6 anonim válasza:
Mentális vagy testi betegség miatt lettél stresszesebb?Szeretném tudni,akkor talán tudok mondani valamit.
2016. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1Jó kamaty kell.
2020. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!