Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Puzsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Puzsér véleményéről? Igaz lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 7. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

Már én is gondolkodtam azon, hogy felteszem ezt a kérdést.


Az első bekezdéssel nem értek egyet (igen, sok férfire igaz, amit ír, de ahogy a második bekezdésben már megemlíti, nem mindenkire), meg bele tudnék kötni még egy-két dologba, de összességében szerintem igaza van. Amit még odaírhatott volna, hogy amellett, hogy mit mondanak neki, az is nagyon fontos, hogy hogy viselkednek a szülei, mert abból legalább annyit, ha nem többet tanul.

2016. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
1-es te zártosztályról írsz? xD már nem egyszer látom tőled azt a kommentet hogy akadna torkodon a falat xD
2016. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyrészt egyetértek vele.
2016. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

#3


Sajnos kiengedtek mikor rágyújtottam a kényszerzubbonyokat az őrökre. Vagyis nem engedtek ki, de nem is marasztaltak.

2016. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jókat ír.
2016. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy sok az igazság abban, amit mond.
2016. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Amit a férfiakról ír, az szerintem nem igaz, és elég sértő is.
2016. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

# 8: Valószínű, hogy ő se gondolja azt, hogy amit az első bekezdésben ír, az minden férfira igaz. A másodikban már ír normális férfiakról is.

Puzsér már csak ilyen, általában jókat ír, de képes túlozni meg általánosítani, anélkül, hogy jelezné, hogy azt teszi.

2016. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

#1: És ebben mi az elmebetegség? Alighogy megpillantod Puzsér nevét és reflexből köpködsz figyelmen kívül hagyva annak mondanivalóját. Egyébként én meg pont így vagyok a sunnyogó harács Gyurcsány apáddal (valami súlyosan elfuserált ivadéka lehetsz, masszív tipp), a különbség annyi, hogy utóbbit kb. milliós nagyságrenddel többen kívánják a lámpavasra, mint a sokszor közönséges Puzsért.


#8: Pedig többségünkről helytállóan ír, néha kívülállóként én szégyellem magam, milyen mocskosságokat követnek el néhányan... sokan... és ezzel többek között engem is, meg más normálisabb pasasokat is megbillogozva általánosításokkal. Sok esetben ezen mocsok férgek miatt szívunk mi (is).

2016. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Jókat ír a tag, annyi, hogy a férfias résznél nem minden stimmel, mert egyáltalán nem olyan az összes férfi, mint amilyennek ő leírja. Ott az ellentmondás a cikkben, hogy olyan férfit keressen, aki családcentrikus, otthonteremtő stb. Közben meg ekézi a férfiakat, hogy mind állatok. A többi rész stimmel.
2016. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!