Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek egy srác mennyitől számít alacsonynak? Hány cm vagy? Fontos neked a magasság?

Figyelt kérdés
És csak párkapcsolatban vagy "alkalmi" szexnél fontos a magasság neked?
2010. ápr. 18. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 180 cm magas lányzó vagyok (27é) , és azt vettem észre, inkább a pasik azok , akiket érdekel, és korlátoz a magasságkülönbség. Nekem volt majdnem 1 fejjel alacsonyabb barátom, akit imádtam , és semmi gondot nem okozott a különbség, de tény, hogy a mostani párom magasabb 4-5 cm.el, és azért ez előnyösebb :) de mégegyszer, amikor szerelmes az ember, nem törődik ilyesmivel, ha meg nem szerelmes, és csak alkalmi szexről van szó, akkor meg szintén kit érdekel??? :)
2010. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
170 alatt szerintem már elég alacsony..
2010. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

nem a magasság hanem a vonzerő számít, ha bejön a pasi viselkedése, a magasság mellékes. Persze azért ne kelljen neki sámli hogy megcsókoljon :D

ha csak szex akkor meg pláne mindegy a magasság, csak beinduljak tőle... párkapcsolatnál pedig úgyis az érzelem vezérel, nem a méretek

2010. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Hát, utáljatok, de nekem igenis számít a magasság. Nekem valahogy nem vonzó az, ha egy férfi kisebb nálam és egyre inkább alacsonyak a férfiak. Én is majdnem 180 cm magas vagyok (178), szóval nekem fontos az, hogy magasabb legyen nálam. Régen sokkal sűrűbben mászkáltak a 190 cm körüli férfiak, de manapság...szinte mindenki 170 körül mozog. Számomra 185 cm alatt alacsony egy férfi, de "hivatalosan" 170 cm alatt számít alacsonynak.
2010. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 178 vagyok, a párom 172. Na puff. Engem különösebben nem zavart, és még két év után sem :)

20/L

2010. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 178 vagyok mint az egyik hozzászóló, és nekem is nagyon fontos hogy magasabb legyen a párom. Valahogy szeretek felnézni rá, fizikálisan is. Persze ha beleszeretnék egy alacsonyabb fiúba valószínű ezért nem dobnám, de nem is örülnék neki hogy alacsonyabb.
2010. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Én 120 centi vagyok és jelenleg egy 37 centis párom van jó mi? xDDDDD


amugy 179vagyok 14/f :D

2010. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én, és szerintem a legtöbb lány azt szeretjük, ha a pasi minimum egyforma magasságú és maximum másfél fejjel magasabb. Egy átlag nő talán 165-170 cm körül mozog, úgyhogy sztem egy olyan 170-185 cm körüli pasi a legjobb. Én mondjuk csak 159 cm vagyok, úgyhogy jobb szeretem az alacsonyabb (160-170 cm) fiúkat, de persze ha alacsonyabb lenne nálam és szeretném akkor se dobnám ki:)
2014. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!