Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél év nem találkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év nem találkozás után még érez- e valamit irántam a csaj aki szerelmes volt belém csak összevesztünk és összejött egy sráccal de most szakítottak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem tuti hogy nem szerelmes beléd..:D

de ha beszélsz vele közeletsz hozzá akk lehet belőle vmi

ha csak vársz és nem cselekszel akk nemhiszem..

2010. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem jöttünk soha össze mert amikor én kellettem neki akkor nekem más valakim volt, ismerőseim mondták hogy hagyjam 1 évig
2010. ápr. 18. 23:20
 3/12 anonim ***** válasza:

hát talán van ég esélyed... nemtudom:D

próbálkozz azt majd meglátod hogy mi hogy van..

2010. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
érdekes, szerintem nem érez semmit, de miv el most nincs egyikőtöknek se párjuk , midnenképpen közeledj hozzá, és hívd randira vagy valami, ha tetszettél neki akkor midnenképpen belédzúghat:)
2010. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
addig míg volt barátja próbálkoztam, azt mondta, hogy hagyjam békén, nem akar ismerni, bánja hogy megismert.
2010. ápr. 18. 23:25
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
szerintem terhes
2010. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha szerelmes volt beléd és összevesztetek, még lehet nàla esélyed.Az is megeshet,hogy még mindig szeret.Nyomàs utàna,de kérdés,hogy te is szerelmes vagy belé?
2010. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom
2010. ápr. 18. 23:28
 9/12 A kérdező kommentje:
pár hónapja véletlenül szembe jött velem az utcán de elviharzott, levegőnek nézett
2010. ápr. 18. 23:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Elõzõ vàlaszoló,ha nem tudod,akkor tényleg miért szeretnéd ujra felvenni vele a kapcsolatot?Lehet,hogy azt érezte mindig melletted,hogy nem szereted.Akkor te tényleg ne keresd minek,mert ezt tudnod kellene!
2010. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!