Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ferfi ö 35 eves en 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pankam5 kérdése:

Van egy ferfi ö 35 eves en 23 2 honapja beszelgetunk ismerni tudom ki de meg nem talalkoztunk hiteget at ver h talizunk kozbe azt irja sok a dolga stb van mikor vissza se ir es jar oda ahol en lakom es arra nem kepes h lasson most ez mi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így írtál neki is, akkor nem csodálom, ha kerül.
2016. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
35 éves, te meg egy naiv 23 éves vagy. Hiteget, de nem mutat semmilyen komoly érdeklődést. Végezd el az egyenletet...
2016. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv! Vàrtam de most már lèpek
2016. aug. 11. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, a neje bármikor elengedi.
2016. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak nem érti azt,amit írsz???

Ha neki is így írsz,valószínűleg a haja is kihullott már!

2016. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor röviden annyi ha valaki ir erre egy normàlis vàlaszt a törtènet az hogy 2 honapja beszèlgetem egy 35 èves pasival èn tudom hogy ö ki jar ide idönkènt ahol lakom el keztünk beszèlgetni szimpatikus lett kèrdeztem öt a kor külömbsègröl de nem zavarja ugy volt hogy talalkozunk de nem jött el ki fogast keresett ki magyaràzta ott mar kètejkedtem aztan bocsanatot kert ruhat viragot igert stb aztan irta hogy szeret kezd szerelmes lenni fura volt mivel nem talalkoztunk mert ujbol át vert mert fel hivott h talizunk fel öltöztem vartam öt de semmi meg egy telefon hivas semm en nem vagyok egy eröszakos fajta ha keres ha nem nem ki derült el romlott a telefonja 1 hetig nem irt ujra keztunk beszèlni itt volt ujra ahol lakom de nem kereset meg h làsson
2016. aug. 11. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Röviden:ez az ember szórakozik veled.
2016. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia végül is mi lett a dologból?
2016. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!