Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkeresőn miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn miért csak kövér nők vannak?

Figyelt kérdés
Folyton csak duci, kövér nőket látok főleg 30 év felett. A vékony nőknek mindig van párja? Közben az utcákon, strandokon vékony nőkkel látok pasikat. Így nem lehet választani, ha csak duci nőket látok.

2016. aug. 12. 15:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
68%

Minek vagy társkeresőn?

Töröld magad onnan és probléma megoldva!

2016. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
77%

Tudod, a környezetemből kiindulva, a női ismerőseim főleg azért jelentkeztek társkeresőkre, mert már mindent veszettnek hittek vagy kapcsolatfüggők voltak.

Szóval, gondolom, nálad is ez van, mert nem hiszem, hogy olyasvalaki, aki tényleg jól néz ki és megüti az átlagos lécét, illetve egy tök szuper belsővel is rendelkezik, ne találjon magának párt a való életben. :)

Szerintem te valahol a léc alatt mozoghatsz, úgyhogy ne siránkozz itt nekünk, hogy nem találod a párod, vagy neked full extrás csaj kell, ha egyszer nem vagy tisztában a saját adottságaiddal sem.

2016. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
83%
Minek vagy egyáltalán ott?Hmmm...vagy te sem ütöd meg azt a szintet, amit elvársz?
2016. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
97%

4 vékony közelebbi baràtnőm van. Mind betöltöttük màr a 30-at. Egyiknek sincs pasija évek óta (próbàlkoznak). Ketten hasznàltak tàrskeresőt is nemrég de úgy tudom1-2 hónap alatt leírtàk azzal, hogy szar. Pedig csak kitartóbbnak kellett volna lenni. Szóval nem csak kövér nők vannak tàrskeresőn.

Nem attól függ van- e pasija egy csajnak, hogy vékony, àtlagos vagy kövér. Èn is kövér vagyok, mégis van férjem, 6 éve vagyunk együtt és így ismert meg tàrskeresőn. A tökéletes test cseppet kevés egy jó kapcsolathoz. Jó szélyiség is kell hozzà. A tesómnak sincs pasija, sose volt 35 évesen, pedig vékony 179/59.

24 évesen kétségbeesett sem voltam, mindössze jó lehetősègnek tartottam a tàrskeresőt, és be is jött 6 hónap kellett csak hozzà. A baràtnőimen màr érezni , hogy kezdenek pànikba esni. Mondjàk is.

2016. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%

Miért? Csak kövér nők vannak?

Szerintem nem, de ez egyéni ízlés kérdése. Nem veszünk össze rajta, több marad nekem. :)


A strandokon és utcán sem csak vékony nők vannak, de ahogy te is okosan megállapítottad, nekik van pasijuk.


Tehát... (dobpergést kérek)... nagyon sok a szingli nők közt a kövér. Sőt, 30 felett úgy általában több a túlsúlyos.

Ha neked nem kell duci nő, akkor ne válassz ilyet, és várj arra a kevésre, aki vékony, és próbálj meg olyan pozícióba kerülni, hogy az őt körbeálló, udvarló szépfiúktól te ne legyél nagyon kitakarva.


Vagy marad az, hogy kivered magadnak.


Annak semmi értelme, ha olyan nőre hajtasz, aki nem tetszik. Csak akkor ne siránkozz, ha a nagyon jó nőknek meg te nem kellesz, és egyedül maradsz.


Van még egy olyan lehetőség, hogy összekaparsz annyit, hogy tudj rendelni netről egy csini, vékony, orosz menyasszonyt, csak lesznek nyelvi nehézségek. Legalább nem unod meg a sok szöveget.

2016. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
jav személyiség
2016. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
ma 15:39 Haha vicces vagy. Rendeljek orosz menyasszonyt. Te is álomvilágban élsz.
2016. aug. 12. 15:49
 8/47 anonim ***** válasza:

Az ember azt hihetné, hogy társkeresőn sokkal nagyobb a választék, mint a való életben, ráadásul a keresési feltételek megadásával majdhogynem összekotyvaszthatsz magadnak egy barátnőt.


Jelenleg így csinálom:


20-32 éves lány 165 és 185 cm között (súlyt nem szoktam megadni, képek alapján döntök), aki nem dohányzik, 20 km-en belül lakik (Budapest is beleesik), és nemrég regisztrált. (Parom.hu-n van ilyen opció)


Heti 2-3-nál több friss hús nem jö, abból max 1-2 jön be, (de azok tényleg vékonyak, csinosak ) és 0 ír vissza. Ha aktívan is keresnék, és nem csak nézelődnék, élőben sokkal jobb arányt is elérnék.

2016. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
"Vagy marad az, hogy kivered magadnak. " - Ez a te kis primitív IQ szintedet jellemzi
2016. aug. 12. 16:00
 10/47 anonim ***** válasza:
#7 ha nincs humorérzéked, az sokat ront a helyzeten. :)
2016. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!