Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel vagy kedves/ebb? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel vagy kedves/ebb? Aki szeret, vagy akit te szeretsz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akitől akarok valamit. :)
2016. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Titusztitusz ***** válasza:
Mindkét esetben egyformán kedves szoktam lenni...
2016. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Senkivel.
2016. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

függ attól, hogy velem hogy viselkednek.


ha szeretek valakit, és valamivel nagyon felhúz, azzal is tudok paraszt lenni. ha valakivel csak felszínes a kapcsolatunk, és nem vagyok rá nagyon kíváncsi, akkor könnyebb kedvesnek lenni. legfeljebb odébb állok, amikor már fáraszt/untat/idegesít.

2016. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem teszek különbséget. Csak annak, akit én szeretek több mindent eltűrök, mint másnak.
2016. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akit szeretek. Üresnek érzem magam nélküle..

:-(

2016. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mindenkivel kedves vagyok, de azért nem egyforma mértékben. Valakivel csak szimplán udvariasságból, de ha tetszik is az illető, akkor pl. én is keresem őt, kérdezgetem, megdicsérem néha, nem mondok le találkát, stb.

20L

2016. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akit szeretek.

Mondok egy példát: attól függetlenül, hogy alapjáraton nem vagyok paraszt senkivel sem...azért nyilván nem mindenkihez egyformán kedves az ember. És ha mondjuk Béla szeret engem...de én nem szeretem őt...tutira nem leszek vele olyan szinten kedves, mint a Józsival, akit én is szeretek. Valahogy így.

2016. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ez egy és ugyanaz a személy, akkor adott, hogy vele :)

Ha egyoldalú, akkor nem kedves vagyok, hanem elkerülöm az illetőt.

2016. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#1-es válasza nem mindennapi éleslátásról tett tanúbizonyságot.
2016. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!