Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet egy férfit felvidí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy férfit felvidítani?

Figyelt kérdés
A párom kifogott egy olyan munkát, ami mint fizetésileg, mint a munka szempontjából sem tetszik neki. Nagyon csalódott és úgy érzi, h az önbecsülése a béka feneke alatt van. Nagyon maga alatt volt amikor beszélt róla. Persze aztán találtunk A, B terveket, de ezek vagy bejönnek vagy nem :/ Esetleg mivel tudnám őt felvidítani? Nem élünk együtt, hétvégén jön hozzám és gondolkodok, h valami meglepetésvacsit készítenék neki, vagy nem is tudom... Hogyan tudnám picit jobb kedvre deríteni? Természetesen mellette vagyok, támogatom őt és igyekszem megértő is lenni, de ezek alapok :) Valami plusz dolgot szeretnék :) Köszönöm a tippeket!
2016. aug. 15. 17:45
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
Hát a vacsi az nem rossz ötlet, nekem tetszene. Meg a bátorítás is elkélne, hogy mittudomén, ez csak átmeneti, együtt megoldjuk stb... Plusz, ha segítenél munkakeresésben, annak is örülnék, de a legeslegjobb az lenne. Ha rajtad nem látszana a kétségbeesés, és igyekeznél harmóniát fenntartani. Elvégre a nők tartják össze a családot. :)
2016. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezen mind rajta vagyok :) Ma együtt néztünk át még munkahelyeket és találtam is neki olyat amire azt mondta, h nem is rossz, tetszik neki :) H elküldi az önéletrajzát :)

Lasagne-ra gondoltam, mert tudom, h imádja. Desszertnek kell valamit kitalálnom, de kaja utáni programnak gondotlam, h az udvarra terítenék le pokrócot (ha az idő is kedvez), takarókat is vinnék ki és egy üveg bor mellett beszélgetnénk és lesnénk hullócsillagokat! :)

2016. aug. 15. 18:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. aug. 15. 18:07
 4/5 Blade Bone ***** válasza:

Szerintem ha még neki is tetszett, hogy ilyen segítőkész vagy, akkor ez csak jót jelent, így továbbra is. :)

És a többi dolog is amit terveztél, jól hangzanak. :)

2016. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez változó. Engem például azzal, ha 100%-ra teljesíted a Tyrian 2000 harmadik epizódját, mert nekem sose sikerül :'( rohadtszemét ellenségek, mindig meglógnak a pályáról, pedig pirítanék, elhiheted! :D :P

Egyébként mivel a te párod, te tudod, hogy mitől érzi jobban magát. Ha szeret jókat enni, éttermbe vidd - a mondás is úgy tartsa: férfit a gyomrán át! Ha szereti a fürdőket, vidd el Tapolcára vagy valami aquaparkba. Ha a focit szereti, menj ki vele egy meccsre. Ha a jó filmeket szereti, vidd el moziba a Függetlenség Napja 2-re, az elég jó. Ha utazni szeret, ruccanjatok ki külföldre pár napra valahova, ami olcsó is és jó is, mondjuk Zakopáne. Sokféle javaslatom lenne,de igazából ehhez ismernem kéne őt.

2016. aug. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!